Тіна Кунакі народила первістка
Перші подробиці.
К

ілька годин тому стало відомо про поповнення в родині Венсана Касселя та Тіни Кунакі — молода дружина народила актору дівчинку. Для 22-річної моделі це перша дитина, а для Венсана — вже третя: в шлюбі з Монікою Беллуччі в нього народилися дві доньки, Дева та Леоні.

Перед пологами модель не гаяла час та не забувала про професію — спільно з глянцем Photo вона зробила дуже відверту фотосесію. «Амазоні», — так пара вирішила назвати доньку.

Нагадаємо, що таємне весілля закоханих відбулося 24 серпня. Протягом цього часу почуття молодят не тільки не згасли, але й стали сильнішими. Майже щодня в мережі вони публікують зворушливі фото та відео, а Венсан неодноразово здійснював романтичні вчинки. За час відносин пара лише раз дала спільне відверте інтерв’ю та розповіла про свої стосунки та момент знайомства.

Тоді 52-річний Кассель розповів, що готовий знов стати батьком: «Діти — найчудовіша річ, яка існує. Завдяки моїм дочкам я по-справжньому дізнався весь світ. Вони допомогли мені зрозуміти самого себе». Вітаємо подружжя!

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: