Carolina Herrera, Converse та Armani: стиль нової віцепрезидентки США Камали Гарріс
Жінка міксує кеди з діловими жакетами та обожнює брючні костюми, переважно синього кольору.

Хоча й результати виборів президента США затягнулися майже на 5 діб, перемогу Джо Байдена гаряче обговорює увесь світ! Між іншим перемогу здобула і його заступниця Камала Гарріс, яка стане першою в США жінкою на посаді віцепрезидента, підкреслимо — темношкірою жінкою азіатського походження. Це дійсно історичний момент!

Її дебютна промова вже розібрана на цитати і, здається, Камала має усі шанси стати наступницею Байдена. «Хоча я і буду першою жінкою на цій посаді, я не стану останньою. 

Кожна маленька дівчинка, яка дивиться на нас сьогодні, знає, що це країна можливостей. Мрійте, будьте амбіційними, йдіть з упевненістю. А ми будемо аплодувати кожному вашому кроку», — впевнено заявила вона.

Тим часом журналісти слідкують за кроками самої Камали. У неї не лише лідерські амбіції в політиці, але й непогані стосунки з модою. 

Як і дружина Джо Байдена, Камала обожнює перли, сукні міді, а також спортивне взуття, зокрема Converse!

Ба більше, 56-річна Камала полюбляє авторські кеди з написами, які для неї створює художниця Ніна Шанель Ебні, що здобула популярність завдяки арт-перфомансами на тему ЛГБТ-спільноти і руху #BlackLivesMatters.

 

Небайдужа Камала й до деніму, а також класичних костюмів, зазвичай синіх, від Armani та Carolina Herrera. Вона міксує їх з конверсами і білими сорочками чи блузами.

Очікуємо на рішучі політичні кроки Камали і переглядаємо її діловий гардероб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: