Час сяяти: найефективніші методи відбілювання зубів
Дозвольте собі усміхатися!
Н

езабаром Новий рік, а це означає, що більшість уже визначилася із вбранням та макіяжем для святкової вечірки. Сподіваємося, ви не забули, що головний елемент будь-якого образу — це осяйна усмішка. Щоби стати справжньою зіркою вечора знадобиться лише година вашого часу. Саме стільки необхідно для професійного відбілювання.

Засновниця та власниця 2-х стоматологічних клінік: Jazz Dent Clinic та Dentectum Юлія Філіпчук ділиться найефективнішими методами відбілювання.

Відбілювання Beyond Polus 2

Beyond Polus 2 — це найкраща система професійного відбілювання на сьогодні. Ефективно, безболісно, швидко. Метод дозволяє досягти ефекту лише за 45 хвилин, не викликаючи пошкодження зубів. Лазерна система поєднує високоякісні матеріали з потужним безпечним випромінюванням галогенної лампи. Лампа пропускає інтенсивне холодне блакитне світло через оптичні лінзи та волокна з оптимальним діапазоном для відбілювання зубів. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання повністю видаляється системою фільтрації.

Переваги методу:

    • максимальна ефективність відбілювання;
    • помітний результат одразу після процедури;
    • безпека: лампа абсолютно нешкідлива і не псує зуби;
    •  повна відсутність ризику перегріву зубів та навколишніх тканин;
    • безболісність та відсутність неприємних відчуттів у процесі процедури та після.

Стійкість результату зберігається від 3 до 5 років за умови дотримання всіх рекомендацій лікаря.
Технологія вже довела свою високу ефективність та завоювала величезну популярність серед стоматологів та їхніх пацієнтів. Пацієнтам Jazz Dent Clinic пропонують саме цей метод відбілювання.

Фотовідбілювання Zoom 4

Одна з найоптимальніших процедур. Результат зберігається тривалий час. Відбілювання відбувається за рахунок дії кисню на пігментні плями. Лікар покриває зуби гелем, що містить пероксид водню та фосфат кальцію. Потім зуби висвітлюються спеціальною лампою. Під впливом світла кисень починає проникати глибоко в емаль та дентин, руйнуючи навіть найстійкіші забруднення.

Фотовідбілювання підійде для людей із будь-якими змінами кольору зубів.

 Домашнє відбілювання

Можна робити самостійно. Щоправда, ефект менш помітний, адже використовуються відбілювальні реагенти меншої концентрації. Часто така процедура є продовженням офісного. Заздалегідь виготовляються індивідуальні капи, в які наливається гель. Лікар-стоматолог призначає кількість аплікацій та тривалість процедур.

Відбілювальні смужки

Вони популярні, але мало хто знає, що в них небезпечний склад: карбамід та перекис водню, який є шкідливим для слизової оболонки: якщо він потрапить на ясна, то спричинить сильний опік.

Перед тим, як довіритися фахівцям, варто переконатися в їхній професійності та технологічних можливостях стоматологічної клініки, щоб потім не було болісно за витрачені гроші, відсутність результату та, головне, не отримати ускладнення після процедури.

У кожної людини індивідуальні особливості щодо здоров’я: наявність алергічних реакцій, шкідливих звичок, стан зубів — мікротріщини, наявність карієсу — все це важливо враховувати при процедурі.

Перед процедурою відбілювання важливо зробити професійне чищення зубів. Гігієніст очистить зуби від нальоту та каменю, а також ізолює ясна від впливу світла та гелю. Ефект від процедури буде значно кращим.

Упродовж першого тижня після відбілювання не їжте та не пийте нічого, що містить барвники та може змінити колір зубів.

Якщо вас не влаштовує колір зубів, обов’язково розберіться, у чому причина потемніння. Іноді відбілити емаль не можна, оскільки вона дуже тонка чи її структура змінена. У таких випадках ставляться лише вініри чи коронки.

Усім своїм пацієнтам, які проходять професійне відбілювання Beyond Polus 2, у JazzDent Clinic гарантують 3 роки бездоганної усмішки, за умови дотримання всіх рекомендацій та проходження раз на півроку професійного чищення у стоматолога.

У JazzDent Clinic ставляться до відбілювання так само серйозно, як і до лікування зубів. Тому приділяють особливу увагу підготовці до цієї процедури.

У клініці є правило: «Людина, яка приходить до клініки, має отримати бажане — гарну та здорову усмішку. А всі тонкощі вирішення проблем залишаються повністю за лікарями».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: