«Чому я вижив?»: Меттью Перрі про кому, мемуари та підтримку друзів
Складні останні 4 роки наче подарували акторові шанс на нове життя.

Реньюніон серіалу «Друзі» став для акторів проєкту гарною можливістю нагадати фанам про себе. Зокрема, і для Меттью Перрі, який за останні роки змінився до невпізнання. У новому інтерв’ю для People актор відверто розповів, що ледь не помер 2018-го, а останні 4 роки були для нього і його родини надважкими.

1997

На піку слави та популярності, у свої 30, Перрі остаточно підсів на заборонені речовини та алкоголь. Він періодично лікувався у регабах, утім щоразу невдало. Єдине, що дало йому шанс на тверезість, — тривала кома, яка розділила його життя на «до» та «після». Перрі ледве вижив! Загалом актор переніс 14 операцій: товста кишка розірвалася від надмірного вживання опіоїдів, і він 5 місяців провів у лікарні.

«Лікарі сказали тоді моїй рідним, що ймовірність вижити — 2 %. Мене і ще п’ятьох пацієнтів під’єднали до апарата, який запускає роботу серця та легень. Ті четверо померли, а я вижив. Отже, головне питання — чому? Чому саме я? Має бути якась причина».

Перрі також подякував своїм колегам-друзям за їхню підтримку. Хоча актор намагався приховати свій стан, різкі зміни в його зовнішності щороку відображали його стан здоров’я і «тверезості» зокрема.

1994

«Друзі поставилися з розумінням і були терплячими», — додає він. — У природі, коли один пінгвін хворий або поранений, інші пінгвіни оточують його та підтримують. Вони ходять навколо нього, доки пінгвін не зможе ходити сам. Каст зробив це для мене».

Відверто розповідаючи про свої рецидиви (за ці роки він проходив реабілітацію 15 разів), Перрі заявив, що представляє автобіографію. Актор відверто розповів про своє життя, випробування славою та активну допомогу тим, хто теж бореться із залежностями.

На питання, що його дійсно спонукало припинити вживання наркотиків, актор відповів прямо: «Мій терапевт сказав мені якось: «Наступного разу, коли ви думатимете про прийом заборонених речовин, просто згадайте про те, що будете знову носити калоприймач. Цього разу вже все життя»».

«Ті, хто будуть читати мою книгу, будуть здивовані тим, наскільки погано мені було в певні моменти і наскільки я був близький до смерті. Я навіть написав про це в книзі: «Якщо я помру, це шокує людей, але це нікого не здивує». Жити з цим дуже страшно. Щасливий, що все змінилося».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: