Чи прилетить Гаррі до Лондона та як почувається 99-річний принц Філіп?
Тим часом прихильники королівської родини очікують на інтерв’ю герцогів, яке, безперечно, буде дуже відвертим.

Принц Філіп

Два тижні тому стало відомо про екстрену госпіталізацію принца Філіпа. 99-річний чоловік королеви Єлизавети ІІ спочатку знаходився у госпіталі імені короля Едуарда VII, а опісля його направили до клініки Святого Варфоломія, де й зробили операцію на серці.

Королева і принц Філіп

Як повідомила пресслужба Букінгемського палацу, в найближчі дні герцог Единбурзький «відновлюватиме сили».

Принц Гаррі, принц Філіп і принц Вільям

Камілла Паркер Боулз запевнила, що він почувається краще. Але за інсайдерською інформацією представники родини порекомендували принцу Гаррі якнайшвидве повернутися до Великобританії з США, де вони з Меган вже придбали розкішну нерухомість.

Чи приїде з принцом його вагітна кохана, яку нині звинувачують у буллінгу, невідомо. Хоча герцогиня все заперечує, Букінгем не заперечує можлість цькувань з її боку та наполягає на розслідуванні.

Прихильники королівської родини очікують на інтерв’ю герцогів, яке, безперечно, буде дуже відвертим. У розмові йтиметься про гучний від’їзд Сассекських до США і «Мегзіт» зокрема.

Пресслужба палацу не коментує майбутнє інтервʼю, але, як запевняють інсайдери, королева і принц Вільям, який вже довгий час не може знайти спільну мову з принцом Гаррі, — невдоволені. Подібна публічність стає великим викликом для монархії і подальших взаємин у родині.

Багато хто з оточення сімейства неодноразово натякав герцогам, що інтерв’ю не на часі, але бесіда все одно відбулася. 7 березня буде представлено її двогодинний запис.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: