«Мегзіт» ускладнив життя Кейт Міддлтон. Вона обурена!»: про складні стосунки герцогинь
Сассекські поїхали, а їхні королівські обов`язки перейшли до Кембриджських.
«

Мегзіт» докорінно змінив життя не лише Меган Маркл, але й Кейт Міддлтон. Після гучного від’їзду герцогів Сассекських самовіддана Кетрін отримала ще більше додаткових обов’язків, та й роботи на карантині менше не стало! 

Так, усі зобов’язання Меган щодо нових проєктів автоматично перейшли до Кейт, що дуже пригнічує останню. Про це йдеться у новому номері британського Tatler, обкладинку якого прикрасила герцогиня Кембриджська.

 

«Навантаження зросло, вільного часу на родину та дітей майже немає. Вона обурена, це її вимотує. Звичайно, герцогиня посміхається та продовжує старанно виконувати покладені на неї обов`язки. 

У неї сильний стрижень, як і у всіх Віндзорів. Кетрін добре володіє певним рівнем самоконтролю», — зізнався один із інсайдерів в інтерв’ю Tatler UK.

Стало відомо, що через досить різні погляді на життя, корону, обов’язок перед державою та родиною, Меган та Кейт не дуже ладнали. Це, звичайно, не могло не образити Гаррі, який бажав отримати підтримку брата та його дружини.

Тим часом друзі Кетрін та принца Вільяма називають Сассекських «великими егоїстами» та додають, що ледь чи не усі вчинки останніх були направлені на задоволення особистих потреб. Сассекські взагалі не думали про родину, коли заявили про своє бажання змінити статус та стати повністю незалежними від корони (до речі, напередодні дня народження Кетрін), віддалилися від Кебриджських та створили свій фонд Archewell.

Тим часом прес-служба Кенсінгтонського палацу відреагувала на новий номер Tatler — представники герцогів Кембриджських заявили, що стаття містить велику кількість неточностей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: