Демна і Мікеле, bye bye? Чому Gucci та Balenciaga можуть залишитися без дизайнерів
Офіційно буде відомо вже сьогодні.

Алессандро Мікеле і Гаррі Стайлз

Брейкапи один за одним, помітили? Спочатку Каньє й Adidas, потім розійшлися Кендалл Дженнер із Девіном Букером, Олівія Вайлд і Гаррі СтайлзРоналду пішов із «Манчестера»; Раф Сімонс закрив свій бренд. Й ось новина про Balenciaga i Gucci. Що ж там сталося у фешн-концерні Kering?

Гучний скандал зі сексуалізацією дитячого кампейну з елементами БДСМ став бомбою у світі моди! Демна Ґвасалія, здається, втратив відчуття дозволеного. А те, що серед інших фото є кадр із проєктом щодо легалізації дитячої порнографії, взагалі виходить за межі розуміння.

 

Усі фото, звичайно, уже видалили, але те, що громадськість обурена і буде бойкотувати бренд (та ще й напередодні свят), зрозуміло. Що буде з Демною невідомо (може — звільнення, може — штраф), а от щодо іншого креативного директора Kering Алесандро Мікеле, схоже, вже вирішено.

7 років у компанії були зірковими. Він зробив революцію, проте зараз як дизайнер здає позиції. Дохід бренду, цифри прибутку зменшилися, а шанувальники охололи до однакових модних шоу.

Сезон за сезоном нічого не змінювалося. І хоча керівництво наполягало дати нове життя бренду, нічого кардинально не відбувалося. Чутки про те, що сьогодні буде офіційна публічна заява щодо звільнення Мікеле, заполонили мережу. Хай там як, перекрити скандал Balenciaga це навряд чи допоможе. У мережі пророчать на місце Мікеле Тома Форда. Він у 2000-х зробив ґуччіманію і через 20 років буде здатний відновити увагу до Gucci.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: