День святого Валентина в інстаграмі джетсетерів
Святкові історії Маші Єфросиніної, MONATIK, Санти Дімопулос та інших закоханих.
J

S знає про своїх героїв усе: і що планували подарувати своїм другим половинкам у День усіх закоханих, і як провели один із найромантичніших днів у році.

Маша Єфросиніна поділилася цілою серією кумедних відео з чоловіком Тимуром Хромаєвим і додала: «Кохання — це коли у вас є те, що належить тільки вам двом… Ну і трохи веселощів».

MONATIK завжди підходить до всього із креативом. Цього разу мультиартист побував у ролі справжнього Амура: «День любові вступає в силу! Відчуй!»

Для Санти Дімопулос коханий зробив приємний сюрприз. Ще з самого ранку Ігор Кучеренко прикрасив дім до свята. Однак найбільше тішилася їхня донечка Софія. «Дівчатка, нехай ваші хлопчики завжди вас балують», — жартома підписала фото красуня.

Юрій Горбунов та Катерина Осадча влаштували фотосесію із кульками просто на подвір’ї, адже зима не стала на заваді палкому коханню. «Кохайтеся», — коротко, але влучно сказав телеведучий.

Традиційно Леся Нікітюк підійшла до привітання з гумором: «Happy Valentine’s Day. Шановний Валентине, Валентинка готова».

На Єлизавету Скічко-Юрушеву подарунки чекали ще зранку, і вона опублікувала милі світлини зі своїми найдорожчими: «Любов для мене — це вони. Мій сенс життя, моє натхнення і щастя!»

Дмитро Шуров у День святого Валентина провів концерт у Чернігові. Кохана була поруч, тому музикант відчув свято навіть на роботі.

Для романтичного настрою Софія Євдокименко обрала total red look. Красуня не ділилася, чим її вразив бойфренд Денис Жданов, але точно знаємо, що вона була дуже щаслива в цей день.

Анастасія та Михайло Федорови провели цей день разом. «Кохання — великий дар і праця. Воно не терпить пошуку й не піддається правилам. Це чистісінька у світі енергія. Кохання — це нескінченні метаморфози і такі впевнені й сплановані стрибки в абсолютну невідомість. Стрибайте!», — написала Анастасія.

Сині троянди — ось такий нетиповий святий Валентин здивував Марію Гусєву величезним букетом квітів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: