Детокс та шпагат на червоній доріжці Канну: Катя Сільченко ексклюзивно для JS
Українська дизайнерка про свій тиждень на Лазуровому узбережжі.
Ц

ього року дизайнерка Катя Сільченко приєдналася до світу жінок L`Oreal Paris. Травень однієї з найкрасивіших представниць української моди ознаменувався появою на червоній доріжці Каннського кінофестивалю. Прохід вздовж нескінченної низки з фотографами, перегляд фільму в Палаці фестивалів і конгресів, звані вечері, інтерв’ю з Євою Лонгорією та Ембер Гьорд — і це лише мала частка подій у щільному графіку Каті в Канні.

Для JetSetter дизайнерка також знайшла час і відповіла на кілька запитань.

Після особистого знайомства з акторкою Ембер Гьорд Катя зрозуміла, що саме для неї вона мріяла створити вбрання для червоної доріжки: «Ембер не просто красива дівчина. У неї дуже незвичайна харизма, гарні очі, вона у шикарній формі. У неї дуже цікава енергія. Все, що з нею відбувається, як вона злетіла, скільки про неї говорять, — все це не просто так. Вона того варта! Я б хотіла зробити для неї сукню».

Серед обов’язкових пунктів у процесі підготовки до червоної доріжки Катя відзначила дієту й легкий детокс: «Перед будь-якими важливими подіями жінка думає: «Наскільки я струнка? Наскільки гарна? Чи не з’їздити мені на детокс?». Але я точно не раджу робити якісь уколи. З цим не варто експериментувати».

Катя, заздалегідь вибачившись перед чоловіком, зізналася в легкій закоханості до Леонардо ДіКапріо. Однак професіоналізм понад усе, тож будь-яку можливість українська дизайнерка готова використовувати для реклами власного бренду The Coat. «У будь-якій незрозумілій ситуації, щоб звернути увагу на образ від The ​​Coat, я буду робити колесо й сідати у шпагат», — пожартувала Катя.

Катя Сільченко та Олена Шоптенко на прем’єрі «Рокетмен»

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: