Дмитро Дубілет став Міністром Кабінету міністрів
Навіть його кіт у шоці.
К

ілька годин тому 34-річний засновник Monobank та віднедавна завидний холостяк Дмитро Дубілет став Міністром Кабінету міністрів. 

Про це Дмитро особисто повідомив у своєму Інстаграм, здивувавши, за його словами, сім’ю, друзів, бізнес-партнерів, самого себе і навіть кота. Також новоспечений міністр зазначив, що це було одним з найскладніших рішень у його житті, та пообіцяв зробити все можливе для покращення майбутнього України.

«Нещодавно я будував великі плани по розвитку Monobank і Smartass, а також запуску Koto в Британії… Ще місяць тому я збирався переїхати жити до Лондона й будувати там зі своїми партнерами єдинорога. Але раптом всі ці плани якось відступили на другий план, – написав Дмитро. – Вибачте за пафос, але я вірю, що в України з’явився історичний шанс на прорив, якого ми всі так зачекалися. І це дуже круте відчуття, усвідомлювати, що я можу стати частиною цього прориву. Я обіцяю, що в складі нової команди під керівництвом Олексія Гончарука зроблю все можливе, щоб Україна зробила якісний ривок».

Також Дубілет пообіцяв не красти: «На щастя, успіх monobank дозволить мені не думати найближчі роки про матеріальний аспект. Крім того, я вірю, що велика частина молодої команди, яка сьогодні очолила Кабмін, теж не буде красти. Такого у нашій країни ніколи не було».

View this post on Instagram

Я принял одно из самых сложных решений в своей жизни. Меня пригласили на должность Министра Кабинета Министров, и я согласился. Семья в шоке. Друзья в шоке. Бизнес-партнеры в шоке. Кот в шоке. Да и я сам, если честно, в шоке. Еще недавно я строил великие планы по развитию monobank и Smartass, а также запуску Koto в Британии… Еще месяц назад я собирался переехать жить в Лондон и строить там со своими партнерами единорога. Но вдруг все эти планы как-то отступили на второй план. Простите за пафос, но я верю, что у Украины появился исторический шанс на прорыв, которого мы все так заждались. И это очень крутое чувство, осознавать, что я могу стать частью этого прорыва. Я обещаю, что в составе новой команды под началом Алексея Гончарука сделаю все возможное, чтобы Украина сделала качественный рывок. А еще я обещаю не красть. К счастью, успех monobank позволит мне не думать ближайшие годы о материальном аспекте. Кроме того, я верю, что большая часть молодой команды, которая сегодня возглавила Кабмин, тоже не будет красть. Такого у нашей страны никогда не было. Буду держать вас в курсе этого увлекательного путешествия здесь. Не переключайтесь 🙂

A post shared by Dima Dubilet (@dubilet) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: