Дуже оксамитовий сезон: вересневий діджитал-випуск Chance for Traveller
На цифровій обкладинці — бізнесвумен і мандрівниця Ольга Бурцева та таємничий Стамбул.
О

сінь — ідеальна пора року для подорожей. Вона дарує ще один шанс на сонячну відпустку тим, хто не встиг насолодитися нею влітку, а після цього — приємну прохолоду і яскраві смаки. Онлайн-журнал Chance for Traveller свій вересневий діджитал-випуск присвячує осені — сезону, що наче свято життя. На цифровій обкладинці — бізнесвумен та мандрівниця Ольга Бурцева та таємничий Стамбул.

Час показує — карантин та пандемія можуть обмежити перетин державних кордонів, але не можуть відняти у людини здатність радіти новому дню. Особливо, коли на календарі осінь — пора року, що щедро обдаровує найрізноманітнішими моментами і смаками. Саме тому Chance for Traveller вирішив цілком присвятити вересневий діджитал-випуск цій порі як святу, яким хочеться насолоджуватися.

Діджитал-обкладинку випуску прикрасила Ольга Бурцева, мандрівниця і бізнесвумен, яка цілком поділяє захоплення редакції цим сезоном. «Осінь — це час, коли хочеться дихати на повну. Це божевільне буйство фарб навколо, перша прохолода і кристально чисте повітря. У цю пору року я відчуваю якийсь особливий прилив енергії», — поділилася Ольга. Вона поринула в міське життя Стамбула, який на диво красивий в оксамитовий сезон.

Ольга Бурцева для вересневого діджитал-випуску Chance for Traveller. На Ользі: сукня Tallermamo (Concept store Apt.13)

Традиційно в номері — розгорнутий гід містом з обкладинки, що просто ідеальне для відвідин восени. Директорка агентства ексклюзивних подорожей Chance Private Club Ірина Вєдєнєєва закохана в Стамбул, тому з радістю поділиться своїми улюбленими локаціями для ідеальних канікул. 

Улюблених подорожей має бути багато, тому одним лише Стамбулом оксамитовий сезон Ірини не обмежиться: в межах номера вийде також великий гід у двох частинах Егейським узбережжям Туреччини. Також у вересневому діджитал-випуску Chance for Traveller продовжує серію гідів напрямками, що доступні для подорожей з України.

Директорка туристичної компанії Chance Private Club Ірина Вєдєнєєва

Так, своїми враженнями і must visit places в Каппадокії поділилася Марина Ярославська. Політ на повітряній кулі в цій місцевості — саме те бажання, яке можна здійснити саме цієї осені! Крім цього, від зіркових експертів Chance дізнаємося рекомендації та поради щодо відвідування найкращих локацій в Санта-Моніці та Лос-Анджелесі.

Марина Ярославська

2020 рік — ювілейний для культового серіалу «Твін Пікс» з дощовою осінньою і трохи містичною естетикою в кадрі. З цього приводу Катерина Кухар поділиться спогадами про поїздку  по реальних місцях зйомок, що неподалік від Сіетла.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Також у межах вересневого діджитал-випуску Chance for Traveller вирішив абстрагуватися від поточної ситуації з кордонами і розпитати світських мандрівників про улюблені напрямки осені. Наприклад, Валерія Гузема розповіла про Канаду та її особливості, з якими вона познайомилася в своїй подорожі.

Валерія Гузема

Chance for Traveller любить дізнаватися і розповідати історії успіху, тож у фокусі цього випуску — Марина фон Лізон та її бізнес-клуб Elite Club World в Монако. Марина поділилася, з чого все починалося і якою була ідея об’єднати бізнес-еліту під високим покровительством Ордена святого Станіслава. Також вона відкрила двері в це закрите співтовариство і назвала ексклюзивні можливості його учасників.

Марина фон Лізон

Ювіляр місяця — французький письменник, діджей і тусовщик Фредерік Бегбедер. З цього приводу — гід його улюбленими барами Парижа і його особисті рекомендації щодо відвідин.

Фредерік Бегбедер

І, наостанок, вересневий діджитал-випуск Chance for Traveller — це безліч ідей і цікавої інформації про те, як святкувати осінь зі смаком.

У випуску матеріал про полювання на трюфелі у видатному «трюфельному» регіоні Італії — Альбі

На chance4traveller.com — гід яблучними місцями Нормандії, традиції збору врожаю від виноробів Бордо, атмосфера найбільшого в світі трюфельного ярмарку в Альбі, один день на устричній фермі, репортаж з єдиного в Україні шато — Виноробного господарства князя Трубецького. Ця пора року безмежна в своїх теплих проявах.

На діджитал-обкладинці:
Героїня: Ольга Бурцева
Фото: Діма Гончаров
Стиль: Аня Гришенко
MUAH: Людмила Білгін
Продюсер: Віталія Бокотей
Fashion-партнери: Concept store Apt.13, Valery Kovalska, Bobkova, Chloe, La Reine
Готельний партнер: Shangri-La Hotel Bosphorus Istanbul
На героїні: пальто Valery Kovalska, сумка Bobkova

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: