«Двоє — максимум»: принц Гаррі про поповнення в родині
Несподівана відвертість!
Н

овий вересневий номер британського Vogue б’є рекорди з популярності не лише через певну таємничість щодо його створення, але й завдяки матеріалам, які так старанно підібрала Меган Маркл у якості запрошеного редактора. Окрім історій за участю 15 героїнь, на читачів чекає інтерв’ю герцогині з Мішель Обамою та відверта розмова принца Гаррі з етологом, антропологом та послом миру ООН Джейн Гудолл.

«Я була на п’ятому місяці вагітності, коли почався процес підготовки номера, і на той час, коли ви візьмете журнал в руки, ми з чоловіком триматимемо нашого 3-місячного хлопчика. Це дуже особливий час для мене особисто, у багатьох сенсах. Я вдячна неймовірній команді, яка підтримала мене, жінкам, які мене надихали та погодилися стати частиною цієї історії. Едварде, дякую, що довірився мені. І вам, читачі, подяка. Сподіваюся, що вам сподобається», — зазначила Меган у традиційному листі редактора на першій сторінці.

«На початку літа герцог Сассекський зустрівся з доктором Джейн Гудолл для відвертої розмови про збідніли ресурси Землі, збереження навколишнього середовища та екологічну кризу, яка охопила планету. Цю особливу зустріч особисто організувала герцогиня, яка тривалий час захоплюється роботою Джейн», — зазначено в офіційному Instagram королівської пари.

Особливим в розмові став момент, коли принц відверто розповів, що планує мати двох дітей, і це — максимум! «Я думаю, що через людей, яких я зустрів, і неймовірні місця, які мені пощастило відвідати, у мене завжди був нерозривний зв’язок із природою. Це місце запозичене людьми. Тепер я дивлюся на її потреби по-іншому, без сумнівів, навіть до моменту народження дитини і в надії мати ще дітей. — Не надто багато, — акцентує Джейн. — Двох максимум! — відповідає їй принц Гаррі. — Для майбутніх поколінь ми маємо залишити щось дійсно цінне», — доповнює герцог, підкреслюючи надважиливість вирішення глобальної екологічної кризи.

«Але насправді ми вкрали їхнє майбутнє, — продовжує герцог. — Ми повинні спробувати повернути частину втраченого, тож суспільству потрібно об’єднатися, аби спробувати усунути частину шкоди та дещо уповільнити зміну клімату».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: