#ДякуюЛікарям: відеозвернення Насті Каменських
Cпівачка висловила подяку медикам і закликала кожного дотримуватись домашнього режиму!
Н

астя Каменських долучилася до ініціативи JS #ДякуюЛікарям та записала відеозвернення до всіх медпрацівників, а також закликала фанів не порушувати правила карантину та залишатися вдома. 

«Друзі, зараз саме лікарі в епіцентрі епідемії. І кожен з вас може бути не їх не просто вдячний, але може й допомогти їм у боротьбі. І зробити це дуже просто — залишайтесь вдома, щоб не контактувати з людьми. Хворий може не мати симптомів, а тому ви дуже ризикуєте. І не лише своїм здоров’ям. Я дякую лікарям, а ви — залишайтесь вдома», — йдеться у відеозверненні NK.

 

Між іншим на час карантину Настя підтримала всіх, хто дотримується домашнього режиму, і провела серію онлайн-тренувань в своєму Instagram, які наразі переросли у великий мотиваційний курс «Життя в стилі NK».  Зокрема, співачка заспівала на музичному онлайн-вечорі «NKкарантинник», показала на своєму прикладі, як можна проводити день на карантині в новому випуску NKblog і випустила креативний музичний скетч, де звернулася до своїх шанувальників 5-ма мовами із закликом залишатися вдома. А зараз артистка готує для своїх слухачів великий музичний сюрприз. Чекаємо!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: