EDEN Bar & Rooftop Garden отримав світову відзнаку The World’s Finest Clubs
Іще одна перемога у скриньці Mantra Production.
З

а останні кілька років клубна культура нашої країни вийшла на якісно новий рівень. Українців, а також чималу кількість іноземних гостей тішать якісними треками діджеї та музиканти світового рівня, а заклади вправно вдосконалюють обслуговування, аби не залишитися позаду талановитіших конкурентів. Проте статус найкращих не лише у межах країни, але і на світовій арені здобувають лише обрані.

The World’s Finest Clubs — міжнародна відзнака, якою нагороджують найдостойніші заклади світу в сфері нічного життя, обслуговування, дизайну і кухні. Нещодавно лаври першості дісталися столичному закладу EDEN Bar & Rooftop Garden, що відчинився цього літа на даху столичного ЦУМ. Це вже друга перемога у скриньці Mantra Production, яку кропіткою працею та відданістю до власної справи заслужили Сергій та Валерія Протишевські.

Яскравими емоціями щодо чергової перемоги Сергій Протишевський (Serge Proshe) поділився на сторінці EDEN Bar & Rooftop Garden у мережі Facebook:

«Фантастика! Друзі, ми отримали статус The World’s Finest Clubs — знак якості світової клубної індустрії. Ми щасливі, і віримо, що кожна мішленівська зірка на кітелі країни відкриває її для великої кількості гурманів, а кожен статус WFC відкриває країну для великої кількості клубних туристів.

Ми кайфуємо від того, що Україна і наш улюблений Київ стають справжніми Global Clubbing Destination. У нас є фестивалі та клуби, якими можна пишатися: Closer, CHI, Ibiza, Mantra, Atlas Weekend, Strichka, Brave та інші проекти, що формують яскраве самобутнє обличчя клубної культури України. Ми раді бути частиною цього й завдяки статусу WFC внести лепту в спільну справу».

Отже, наша країна має всі шанси приємно вразити гостей з усього світу культурною спадщиною, неперевершеним сервісом та якісним клубним життям. А світові нагороди дедалі частіше підтверджуватимуть її стрімкий розвиток та вдосконалення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: