Ефект лавини: ще 11 жінок звинуватили Пласідо Домінго в домаганнях
Раніше було відомо про 9 випадків.
С

кандальна історія іспанського оперного співака Пласідо Домінго, якого в серпні звинуватили в сексуальних домаганнях, набирає обертів. Свої звинувачення висунули ще 11 жінок, тож у підсумку виходить 20 випадків злочинних дій артиста. І якщо спочатку жінки приховували імена, то цього разу відверто звернулися до преси. Згадали минуле його колеги: Анжела Тернер Вілсон та Мелінда Маклейн, які працювали з Пласідо в 90-х. «Ми вигадували різні схеми, аби він тримався подалі від певних жінок», — йдеться в повідомленні.

Наразі у зв’язку із звинуваченнями були скасовані виступи співака у Філадельфії та Сан-Франциско, виступ на Олімпіаді-2020 в Токіо також під загрозою. А сам співак тим часом заперечує звинувачення. Окрім цього, із заявою виступила його прес-секретарка.

«Тривала принизлива кампанія спрямована на те, щоб очорнити Пласідо Домінго, вона не тільки не відповідає дійсності, але й є неетичною. Ці нові претензії пронизані різноманітними невідповідностями і, як і у випадку з першою історією, в багатьох випадках просто вигадані, — запевнила Ненсі Зельцер. — У зв’язку з розслідуванням ми не будемо коментувати конкретні деталі, але ми рішуче відкидаємо усі випадки домагань».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: