Ексклюзивний фотозвіт із весілля олімпійської призерки Анжеліки Терлюги
Від трепетного ранку молодят до запального вечора.

Нещодавно, 26 вересня, срібна призерка цьогорічної Олімпіади в Токіо, каратистка Анжеліка Терлюга вийшла заміж за спортсмена Володимира Зарецького. Красуня поділилася із JS подробицями та враженнями. 

Про сукню

Розкішна сукня, у яку я закохалася з першого погляду, від Love Story Store. Загалом було два образи. Другий — шила на замовлення.

Про історію знайомства

Це трапилося приблизно 16 років тому на змаганнях у Донецьку. Мені було 13, а йому — 15. На цьому турнірі до мене «прилипла» дуже смішна і мила дівчинка, яка ходила зі мною всюди і розповідала купу різних історій.

Нам назустріч простували три хлопці, і вона сказала: «О, дивися, ось мій брат Вова!», — і ми познайомилися.

Та дівчинка була моєю Іриною Зарецькою. Невдовзі якимось дивним чином ми почали тренуватися в одному залі. Додам, що в тій поїздці він запам’ятав мене у фіолетовому спортивному костюмі. Згадує це досі (сміється). Усю дорогу назад у поїзді ми грали в карти та  спілкувалися. Тоді ж обмінялися контактами, на той момент ще домашніми номерами.

Про весілля

Весілля було просто офігенним! Ми хотіли, щоб воно пройшло у європейському стилі, неодмінно просто неба на фоні замку, у зелені; аби там були вогники. Усе відбулося, як ми і планували. Хоч і недовго готувалися, повністю віддалися святу та втілили все задумане.

Вітаємо новоспечене подружжя та переглядаємо ексклюзивний фотозвіт!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: