Елла Кандиба, Маша Єфросиніна та Ірена Карпа: вихідні джетсетерів
Книжки, релакс та джунглі Амазонії.
В

ідома своєю прихильністю до читання телеведуча Маша Єфросиніна, як і багато інших киян, на вихідних разом із сім’єю відвідала літературний «Кураж Базар».

З Парижа на літературний «Кураж» прилетіла Ірена Карпа: письменниця презентувала свою книгу.

Дизайнерка Світлана Бевза провела чергове шоу в межах нью-йоркського Тижня моди, а вже сьогодні повернулася до Києва, щоб приймати вітання близьких та друзів із днем народження.

Телеведуча Катерина Осадча насолоджувалася ще по-літньому теплим сонцем на пляжах Одеси.

Модель Елла Кандиба обрала абсолютний спокій без жодних соцмереж: дівчина провела кілька днів наодинці з природою в глибині джунглів Амазонії, а на вихідних знайомилася з колоритними жителями Перу, для яких час і життя загалом минають зовсім інакше, не так, як у багатьох користувачів сучасних технологій.

Модель Евеліна Мамбетова після довгої відсутності повернулася до Києва й напередодні уїкенду зустрілася на вечерю з подругою Тетяною Богдан.

Дизайнерка Анастасія Єршова продовжує ділитися ефектними світлинами з другого в її житті фестивалю Burning Man.

Засновниця новопечерської школи та «Освіторії» Зоя Литвин проводила час в Одесі, де спочатку заради сина терпіла качку на рибалці, а потім все було навпаки: Іван терпляче чекав на Міському ринку їжі, поки мама купить «ще рапанів, і кефальку… і дунайку, і варення! Це останнє, обіцяю…».

Тим часом найкращі подруги та колеги Вася Фролова та Кароліна Ашіон побували в Полтаві

Ресторатор Валерій Созановський на вихідних публікував світлини з дочкою Сашею, на які неможливо дивитися без розчулення. Зразковий тато!

Модель Алла Григор’єва вдосконалювала засмагу та наводила приклади ефектного позування на пляжі в одному з готелів Туреччини.

Власниця київського готелю Fairmont Єлизавета Юрушева супроводжувала дочку Тату на перший в її житті урок балету. До речі, дівчинка обрала балет сама, чому мама дуже зраділа!

Модель Надя Шаповал насолоджувалася теплим осіннім Києвом, відпочиваючи на Пейзажці.

Модель Юліан Демент’єва похвалилася досягненням: дівчина прикрасила обкладинку датського Vogue.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: