ELLE Decoration Design Talk з італійським дизайнером Еммануелем Галліною
28 жовтня о 12:00. Wellcome!

Команда видання анонсує проведення ELLE Decoration Design Talk with Emmanuel Gallina, у межах якого презентуватиме осінній випуск ELLE Decoration Ukraine, що вже з’явився на полицях. Це перший івент, який організує видання, з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Заходи у форматі Design Talk стали вже традиційними для ELLE Decoration. Перший Design Talk відбувся у серпні 2021-го з видатним британським дизайнером Лі Брумом. Цього разу маємо нагоду поспілкуватися з відомим італійським дизайнером Еммануелем Галліною на актуальну для сьогодення тему: «Як розвивати креативний потенціал в умовах нових випробувань». Дизайнер приєднається по відеозв’язку.

Еммануель Галліна

«Те, що зараз відбувається у світі, а точніше в Україні, вочевидь привертає та приковує увагу громадян. Як ми можемо зберегти свій творчий потенціал у цій скрутній атмосфері? Я вірю, що здатність зберігати власну творчість залежить від створення тонкого балансу між внутрішнім і зовнішнім світами», — поділився дизайнер.

Елегантність, ясність і простота є ключовими в роботі Еммануеля. Наразі він працює у власному агентстві між Італією та Францією, співпрацюючи з сучасними міжнародними брендами, та викладає в Міланському політехнічному університеті.

Видання ELLE Decoration Ukraine запрошує долучитися до дискусії. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути на офіційній інстаграм-сторінці видання.

Дата: 28 жовтня.

Початок трансляції: 12:00.

Модераторка дискусії — Соня Забуга, головна редакторка ELLE та ELLE Decoration.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: