Елтон Джон, Гаррі Стайлз та Сальма Гаєк на шоу Gucci Cruise’20
Вражаючий fashion-перфоманс на шану фемінізму та репродуктивних права жінок!

#mybodymychoice та 22.05.1978 — це не чергові fashion-логотипи, а натхненний задум Алессандро Мікеле зробити акцент на важливих речах, які зараз є неймовірно актуальними та які світ так жваво обговорює. Захист репродуктивних прав жінок, охорона здоров’я майбутньої матері, відвертий фемінізм та можливість вибору — теми, які турбують Алессандро.

Використані в шоу акценти є символікою зміни в настроях суспільства щодо жінок, а дата 22.05 нагадує про італійський Статут 194, що регулює можливість переривати вагітність. Мікеле не лише відкрито наголошує на проблемах, але й завзято підтримує тематичний фонд CHIME for CHANGE та надає приклад.

Зої Салдана, Гаррі Стайлз, Сальма Гаєк

Локацією для шоу став найстаріший публічний музей у світі — Musei Capitolini, початок якому поклав папа Сікст IV у 1471, передавши у дарунок народу Римa колекцію античної бронзи. Серед гостей — друзі дизайнера та колеги, що звичайно поділяють прогресивні задуми Мікеле — Наомі Кемпбелл, Сальма Гаєк, Едвард Еннінфул, Елтон Джон та музикант Гаррі Стайлз, який, до речі, склав пару Алессандро на цьогорічному Met Gala.

Наомі Кемпбелл

Елтон Джон

Сальма Гаєк з чоловiком

Сірша Ронан

Лукас Хеджес та Тейлор Рассел

Марiкарла Босконо з чоловiком

Гаррі Стайлз, Алессандро Мікеле

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: