Емілія Кларк, Кіт Герінгтон та інші на прем’єрі фіналу «Гри престолів»
Усі зірки серіалу, окрім Олени Гіді.
Е

мілія Кларк, Мейсі Вільямс, Наталі Дормер, Кіт Герінгтон,Роуз Леслі, Софі Тернер, Джо Джонас, Нікола Костер-Вальдано, Гвендолін Крісті — нью-йоркська прем’єра фінального сезону в Radio City Music Hall зібрала усіх зірок! Звичайно, на чолі з Джорджем Мартіном. Не було лише виконавиці ролі Серсеї Ланністер — Олени Гіді, яка пропустила червону доріжку через хворобу, про що й сповістила в Instagram 10 годин тому.

Наталі Еммануель, Емілія Кларк та Софі Тернер

А напередодні прем’єри, поки її колеги з «Гри престолів» зустрічались в італійському ресторані на coffee break, Емілія Кларк відвідала вечірнє шоу Стівена Колберта. Акторка не тільки розповіла про свою страшну хворобу, але й про останній сезон «Гри престолів». Ні, звісно, що володаря залізного трону вона не назвала, але зізналася, хто з її близького оточення знає, як саме закінчиться серіал!

Кіт Герінгтон

Стівен запитав її, чи говорила вона кому-небудь про фінал шоу. «Якщо відверто, так, я зробила це. Я не мала б, але все ж сказала мамі. Гарна була ідея розповісти їй, адже вона точно нікому не переповість, оскільки одразу ж забула про це», — розповіла у відповідь Емілія. «Якщо мати кудись вирушає літаком — я дуже хвилююся, адже, коли вона засинає в польоті, то не усвідомлює дійсність, поки її підсвідомість та пам’ять точно знають все», — додала з усмішкою Кларк.

Емілія Кларк

Наталі Дормер

Роуз Леслі та Кіт Гарінгтон

Джордж Мартін

Софі Тернер

Мейсі Вільямс

Гвендолін Крісті

Пітер Дінклейдж та Еріка Шмідт

Нікола Костер-Вальдано

Шон Бін

Сара Полсон

Ліза Боне та Джейсон Момоа

Емілія Кларк та Кіт Гарінгтон

Джо Джонас та Софі Тернер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: