Венеціанський кінофестиваль 2020: церемонія відкриття
Розглядаємо зірок на червоному хіднику та вітаємо Тільду Свінтон з почесною нагородою!
П

опри пандемію, цьогорічний 77-й Венеціанський фестиваль все ж таки стартував в режимі офлайн! Офіційна церемонія відкриття пройшла вчора на острові Лідо. Менш гучно, ніж звичайно, але досить жваво та з великою кількістю уваги від преси. Адаптація до реалій пройшла успішно!

Кейт Бланшетт в сукні Esteban Cortazar

Серед перших на червоний хідник вийшла голова цьогорічного журі — білявка Кейт Бланшетт. Її лаконічний образ від бренда Esteban Cortazar. Підтримала форум і Тільда Свінтон, яка, як і вчора, була в сукні від Chanel. Прикрашала образ акторки золота маска. 

Автором аксесуару став Джеймс Т. Меррі, якого надихали не лише венеціанські бали, але й морські водорості, орхідеї, скелети скатів й скульптурні зображення риб. Вийшло досить претензійно!

Тільда Свінтон у сукні Chanel

Також на хідник завітали Роберта Армані, Естер Експозіто та Тейлор Гілл. І якщо перша обрала сукню авторства свого відомого брата, то Естер і Тейлор представили елегатні вбрання від Etro.

Щодо кінорозкладу, цого року стрічкою-відкриттям стала драма режисера Даніеле Лукетті «Шнурки». Відомо, що через пандемією до основної конкурсної програми увійшло лише 18 проєктів, що менше, ніж звичайно. 

А тим часом серед учасників багато жінок-режисерок, зокрема, Юлія фон Гайнц, Ясміла Жбанич, Глоя Чжао, Сюзанна Ніккьяреллі, Емма Данте, Малгожата Шумовстка. Важливо, що Тільда отримала почесного «Золотого лева» за внесок у світове кіномистецтво. Вітаємо Тільду Свінтон, переглядаємо фото з церемонії відкриття й розглядаємо модні вбрання запрошених!

 

 

 

Роберта Армані в сукні Armani

Паола Турані у сукні Naeem Khan

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: