Венеціанський кінофестиваль 2020: церемонія відкриття
Розглядаємо зірок на червоному хіднику та вітаємо Тільду Свінтон з почесною нагородою!
П

опри пандемію, цьогорічний 77-й Венеціанський фестиваль все ж таки стартував в режимі офлайн! Офіційна церемонія відкриття пройшла вчора на острові Лідо. Менш гучно, ніж звичайно, але досить жваво та з великою кількістю уваги від преси. Адаптація до реалій пройшла успішно!

Кейт Бланшетт в сукні Esteban Cortazar

Серед перших на червоний хідник вийшла голова цьогорічного журі — білявка Кейт Бланшетт. Її лаконічний образ від бренда Esteban Cortazar. Підтримала форум і Тільда Свінтон, яка, як і вчора, була в сукні від Chanel. Прикрашала образ акторки золота маска. 

Автором аксесуару став Джеймс Т. Меррі, якого надихали не лише венеціанські бали, але й морські водорості, орхідеї, скелети скатів й скульптурні зображення риб. Вийшло досить претензійно!

Тільда Свінтон у сукні Chanel

Також на хідник завітали Роберта Армані, Естер Експозіто та Тейлор Гілл. І якщо перша обрала сукню авторства свого відомого брата, то Естер і Тейлор представили елегатні вбрання від Etro.

Щодо кінорозкладу, цого року стрічкою-відкриттям стала драма режисера Даніеле Лукетті «Шнурки». Відомо, що через пандемією до основної конкурсної програми увійшло лише 18 проєктів, що менше, ніж звичайно. 

А тим часом серед учасників багато жінок-режисерок, зокрема, Юлія фон Гайнц, Ясміла Жбанич, Глоя Чжао, Сюзанна Ніккьяреллі, Емма Данте, Малгожата Шумовстка. Важливо, що Тільда отримала почесного «Золотого лева» за внесок у світове кіномистецтво. Вітаємо Тільду Свінтон, переглядаємо фото з церемонії відкриття й розглядаємо модні вбрання запрошених!

 

 

 

Роберта Армані в сукні Armani

Паола Турані у сукні Naeem Khan

Написати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: