Фантастична жінка: нова чуттєва зйомка Джей Ло
Для ювілейного номера Allure.

Музою нової ювілейної обкладинки Allure на честь 30-річчя глянцю стала Дженніфер Лопес, яка цьогоріч також святкує 30-річчя своєї кар’єри.

Відверта зйомка, яку здійснила відома фотографка Даніелла Міденже, вийшла дуже чуттєвою, а особливого шарму додали прикраси Laurel DeWitt з тисячею кристалів.

«Настав особливий етап у житті. Зараз я хочу надихати людей, мотивувати їх», — зазначила Лопес і підкреслила, що ця зйомка для неї стала дуже особливою.

,
Лопес розповіла і про власне весілля, що було перенесене через пандемію, та плани щодо свята, які вона будувала з коханим Алексом Родрігесом.

«Це мало бути дуже велике і масштабне дійство. Ми планували захід довгі місяці, усе мало відбутися за кордоном», — розповіла Дженніфер. — Утім, можливо, це був не найкращий час. Гадаю, що не варто завжди чекати на особливі моменти, потрібно бути щасливою тут і зараз».

На питання, чи сидить Лопес коли-небудь на дивані і їсть неквапом картопляні чіпси, співачка відповіла з усмішкою і запалом: «Звичайно, авжеж, чому ні? Я дивлюся стрічки на дивані та їм картопляні чіпси! Але справа в тому, щоб не звикати до цього».

Розповіла діва і про своє ставлення до минулого року, а також про те, які висновки вона зробила, зважаючи на важкі пандемійні часи. «Попри всі жахи 2020-го, цей рік приніс також кілька глибоких проявів людяності, безкорисливої допомоги, співчуття. Коли жахливі новини знову і знову виходили на перший план, зростала і наша людяність.

Земля перестала вібрувати від руху транспорту, а повітря очистилося. Ми не можемо просто продовжувати жити своїм життям і думати, що все само собою вийде», — із запалом продовжує Лопес. — «Ні, не вийде.

Треба завжди щось робити, підтримувати одне одного.

Ось чому 2020-й рік був не просто важким і страшним, а став необхідним для осмислення вічних цінностей у житті кожного з нас».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: