Фото дня: Джамала вперше показала молодшого сина
Разом із родиною співачка відпочиває в Туреччині.
Д

жамала разом із родиною наразі релаксує в Туреччині. Цікаво, що співачка полетіла на відпочинок з новонародженим малюком без допомоги нянь і рідних. 

З узбережжя Мармаріса вона публікує пам’ятні сонячні світлини, а кілька годин тому додала нове особливе фото з молодшим сином Селімом-Гіраєм! На ньому матуся позує у воді, тримаючи в руках малюка.

«Ми зважилися. Відпустка. Довгоочікувана! По-особливому вистраждана. Так, ми божевільні! Вирушили у подорож з двома маленькими дітьми без нянь, бабусь і дідусів, просто візочки і ми, сповнені любові та ентузіазму підкорювати світ. Гаразд, не світ, а просто узбережжя Мармаріса», — прокоментувала відпочинок співачка. 

— Море згладжує все, навіть уривчастий сон, який триває максимум дві години. (Так, вночі я сплю по дві години. А вдень, якщо вдасться урвати годинку, це прям щастя!). Скаржитися не буду, але ситуація така: всі мріють про сон, але рятує тепле чисте море, прозоре, як сльоза. На березі безлюдно, нікого немає. Відчуття, що на цьому острові не було ні вірусу, ні карантину, а тільки чути звук цикад. Невеличкий рай! Все можна пережити, коли є море. І це щастя!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: