Гарві Вайнштейн готовий виплатити 44 мільйони доларів своїм жертвам
Розкаяння, яке має свою ціну.
А

мериканський продюсер Гарві Вайнштейн, якого звинувачують у серії зґвалтувань, запропонував виплатити 44 мільйони доларів потерпілим. Саме так Гарві та його адвокати оцінили в грошовому еквіваленті історію, яка сколихнула світ своєю масштабністю та неабияким відгуком громадськості, зокрема жінок. І хоча Вайнштейн заперечує свою провину, майже за два роки зі звинуваченнями на його адресу виступили понад 100 жінок, серед яких відомі голівудські акторки.

Джулія Робертс та Гарві Вайнштейн, 2014

Відповідно до запропонованих умов нової угоди, орієнтовно 30 мільйонів доларів будуть переказані на рахунки позивачів, кредиторам колишньої студії Вайнштейна та деяким колишнім співробітникам. Інша частина (приблизно 14 мільйонів) призначена на судові витрати для партнерів Гарві, включно із членами ради директорів, названих у якості відповідачів у судових процесах. Відомо також, що страхові поліси покриють 44 мільйони доларів, якщо поточна угода буде завершена.

Варто підкреслити, що проект мирової угоди не торкає судовий процес, який буде проходити в червні в закритому режимі. Відомо також, що компанія Бреда Пітта Plan B Entertainment планує зняти фільм, присвячений справі Вайнштейна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: