Гастрономічна насолода Бекхемів від «мішленівського» шефа на півдні Італії
А ще — багато сімейних світлин, поцілунки та романтичні велосипедні прогулянки!
Ц

ього року Італія лідирує за кількістю зіркових відпусток. На мальовничих локаціях вже встигли відпочити Ізабель Гулар, Потап та Настя, а модель Гайді Клум відсвяткувала гучне весілля на Капрі. Тим часом до сонячної Апулії (регіон на півдні країни) приїхала родина Бекхемів. Вони подорожують у повному складі, тож сфера їхніх інтересів досить різноманітна: вечірні прогулянки на заході сонця, веселощі біля басейна, чоловічі селфі, романтичні прогулянки на велосипедах  та неймовірна гастрономічна насолода у відомому ресторані Due Camini.

Цікаво, що Андрес Рібалдон, бренд-шеф закладу та володар зірки Мішлен, замінив стандартне десертне меню на особливий сет з дев’яти інгредієнтів. Нетрадиційний підхід дозволяє гостю вибрати 3 компоненти для створення власного десерту за індивідуальним смаком.

Девід вже встиг подякувати ресторану за гостинність в Instagram. Спортсмен не лише опублікував галерею «калорійних» світлин, але й додав спільне фото з командою кухарів на чолі з Домінго Шингаро.

Звичайно, найбільшої уваги заслуговують спільні фото футболіста з коханою та дітьми! «Передаємо усім поцілунки з Апулії», — традиційно вітає підписників Вікторія.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: