Сардинія, Капрі, Позітано: великі італійські канікули Ізабель Гулар
Ciao, bella!
У

сі шляхи ведуть до Міконоса! Саме там розпочали свій відпочинок Джіджі Хадід та модель Ізабель Гулар. Потім остання декілька днів провела в Парижі, а потім вирушила на італійське узбережжя. Першою зупинкою «янгола» Victoria’s Secret стала Сардинія. Під хештегом #BodyByIza бразилійка опублікувала декілька спортивних вправ в Instagram (вона пильно слідкує за власними формами навіть на відпочинку) і, звичайно, яскраві пляжні світлини.

Наступною локацією моделі став мальовничий Капрі. На острові Ізабель відвідала місцевий ринок фруктів та скуштувала середземноморські страви у відомому ресторані з 70-річною історією La Fontelina. А вчора модель приїхала до спекотного Позітано! «Мій дім на декілька днів», — розповіла вона в Instagram.

Пляжні образи — чи не найголовніші елементи на фото, тож модель приділяє їм увагу. Серед фаворитів — роздільні купальники з леопардовим принтом, червоний у клітинку, смугастий синьо-білий та класичний було-чорний polka-dot. Що ж до брендів, то це популярні молодіжні Coco&Nuts та BikiniLovers.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: