Гурт Freedom Jazz відмовився від участі у «Євробаченні»
Дівчата посіли друге місце у нацвідборі.
П

ісля відмови Maruv від участі в “Євробаченні” через “абсурдні” умови контракту, НСТУ заявили, що іншого представника України на конкурсі обиратимуть серед інших фіналістів. Однак дівочий бенд Freedom Jazz, що посів друге місце у нацвідборі та дуже вразив членів журі своїм виступом, вже відмовився від участі у міжнародному конкурсі.

«Дорогі друзі! Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експериментуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на “Євробаченні-2019”. Наразі, наш Cupidon летить далі. Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час», –  повідомили дівчата на офіційній сторінці групи в Інстаграмі годину тому. Тож й досі невідомо, хто представить Україну на конкурсі у Тель-Авіві.

View this post on Instagram

Дорогі друзі! Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експерементуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019. Наразі, наш «Cupidon» 💘 летить далі. 🥰 Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час. Тому! Чекаємо вас на наших концертах! 💋 Всім любові! ❤️ – – – – – Dear friends! Thank you for your support, love, excitement and for being with us all the time! We are infinitely happy that you helped us to get the 2nd place of national Eurovision-2019 contest! Our main victory is you! We experiment, write songs, make incredible productions and do art for you. Maybe, once, we will try our forces again … But now we received a call from the NTCU and we want to announce that we refuse to take part in the Eurovision Song Contest-2019. For now, our "Cupidon" 💘 flies further. 🥰 We are in the process of signing a contract with the European promoter and we are negotiating about concert tours for the nearest future. So! We are waiting for you at our concerts! 💋 Love to all! ❤

A post shared by Freedom Jazz Girls Band (@freedomjazz_official) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: