Вже офіційно: Maruv не їде на «Євробачення»
«Через низку причин».
С

кандал навколо «Євробачення» досяг апогею. Співачка Maruv, яка, нагадаємо, перемогла в нацвідборі, так і не відстояла можливість представити нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі. Сьогодні, після багатогодинних перемовин з Національною суспільною телерадіокомпанією України, за якою було фінальне слово, договір щодо її участі так і не був підписаний. «Суспільний мовник та співачка Maruv, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, не дійшли згоди щодо участі в пісенному конкурсі через низку причин», — зазначено в заяві.

«Співачка Анна Корсун (сценічне ім’я — MARUV) здобула перемогу в шоу Національний відбір у результаті чесного конкурсу й одержала максимальний бал від глядачів. Її виступ високо оцінили музичні експерти, представники шоу-бізнесу та глядачі. Однак у виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з ПАТ “НСТУ” на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі. Після проведених перемовин ПАТ “НСТУ” та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі», — наголосили в НСТУ.

А також додали: «Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору».

Тим часом Maruv вже встигла написати звернення до фанів у своєму Instagram та подякувати їм за підтримку:

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: