«Гриби та шамани»: враження Дантеса та Дорофєєвої від відпочинку в Тулумі
Уночі паті, а вдень препаті?

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес для цьогорічної зимової відпустки обрали мексиканське курортне місто Тулум. В інстазвіті пара поділилася враженнями. 

«Мексика швидко закохує мене в себе. Пам’ятаю, як Потап на студії, захлинаючись, розповідав, як тут круто. Розповідав так довго, що замість музичної сесії того дня ми просто говорили про Тулум та його «кайфуші». Що ж, тепер я все зрозуміла», — розповіла Надя, яка, до речі, уже склала свій список ТОП-5 вражень від Тулуму.

Ось він:

1. Їжа. Сильно смачно! Не просто так саме мексиканська їжа входить до переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

2. Уночі паті, удень ​​препаті. Так, вечірки тут на кожному кроці! На кожному. Зранку музика грає тихіше, але скрізь, а надвечір вона зливається в один «туц-туц». І найнезвичайніше те, що люди тут почуваються так відкрито, ніхто не тиснеться по кутках і не соромиться, усі танцюють!

3. Погода. Ну не знаю, як там в інший час, але в січні — це просто кайф. Мені не спекотно і не холодно. Уявіть! А я саме з тих, кому то спекотно, то холодно.

4. Сеноти. Назва прийшла з мови індіанців майя від слова ts’onot («колодязь»). Майя вважали їхні води священними. Ми поїхали туди своєю машиною та своєю компанією і це, звичайно, класно, на відміну від групових екскурсій. Провели там багато часу, нафоткалися, наплавались і ще обмазалися лікувальними грязами.

5. Церемонії. Ну, всі ви знаєте аяваску, а ось ми випробували легшу варіацію на тему церемоній — темаскаль. Це щось на зразок лазні, у якій ви перебуваєте три години. У цій паровій бані ви співаєте, граєте на інструментах, говорите про бажання і наміри, плачете або смієтеся, або те й інше, медитуєте та очищаєтеся. Нам сильно «зайшло».

Дантес також поділився враженнями: «Ми живемо в готелі, оточеному тусовками. Тут якесь вічне паті. Дуже багато великих і галасливих компаній, які вкладаються спати о 6-7 ранку, а прокидаються до обіду. Дорога відсутня, із 15:00 до 19:00 затори, таксі неймовірно дороге. Проїхати два метри коштує приблизно 20 доларів. Полюбив піші прогулянки.

Але люди — цінність цього курорту. Усі на такому розслабоні.

Ніхто не поспішає, дівчата вдягнені в силікон і все найкоротше, відкрите та яскраве. Хлопці «одягнені» або в накачені та поголені тіла, або у гроші. Усі мають один загальний атрибут — охмелілий стан.

Гриби! Гриби та шамани! Ось що має бути на гербі Тулуму.

Усі розмови навколо практик очищення після грибного тріпу або навпаки тріп на очищений розум, щоб усе зрозуміти. SIM-карту чи обмінник знайти у 1000 разів складніше, ніж гриби, аяваску чи шамана».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: