Хай йому грець! Карантинні б’юті-тренди
Омбре, натуральні нігті, огірок та кефір.

Ну що? Як пройшов ваш перший тиждень карантину? Адже ви, напевно, сумлінно виконуєте всі розпорядження МОЗ і вже можете сміливо пройти всю свою квартиру із заплющеними очима.

Увійти до телефону стає все тяжче — Face ІD майже не розпізнає ваші милі личка, бо звичний гламур дедалі частіше переноситься в розділ необов’язкових завдань, а старанне миття рук звело відбитки пальців нанівець, втім, як і залишки гель-лаку.

Карантин наразі головний трендсеттер. Він повернув у моду натуральний манікюр. Всі nail-салони в режимі онлайн розповіли своїм кліенткам, як знову закохатися в «розумну емаль». 

Тривожний дзвінок від майстра про перенесення дати запису на невизначений час дав зрозуміти, що прийшов час знову повертатися до вже забутого омбре.

Світлана Лобода

Свіжі фото більшості лідерів думок заспокоюють тим, що відтепер густі брови неідеальної форми — це модно, й саме вони виграшно підкреслюють очі над маскою.

Гвінет Пелтроу

Поява маски на обличчі вдало приховала неможливість походів до косметолога. Огірочок на очі, кефірчик на шию — новий тренд, заданий карантином.

Кейт Гадсон

Трохи ближче до природи, трохи натуральніше і дедалі більше думок про внутрішній світ. Тепер ми готуємо їсти під чуйним керівництвом дружини Метью МакКонагі, доглядаємо за обличчям з Геллі Беррі, вважаємо своєю soul sister Наомі Уоттс і гуртом сподіваємось на швидке одуження Тома Генкса з дружиною.

Далі буде…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: