Happy birthday, Mr. President! $ 95 тисяч за квиток на свято, де співала Мерілін Монро
Аукціон Sotheby’s виставив на торги квиток із вечора, де білявка влаштувала пам’ятний перформанс на честь 45-річчя Джона Кеннеді.

Мерілін Монро та Джон Кеннеді

19 травня 1962 року Мерілін Монро заспівала святкову пісню «Happy birthday, Mr. President». Вже опісля цей перфоманс у Madison Square Garden на честь іменника — 35-го президента США Джона Кеннеді — назвали культовим. А от днями на аукціоні Sotheby’s виставили квиток на цей івент. Його придбали за шалені кошти — майже $ 95 тисяч.

Цікаво, що свято організували за десять днів до дня народження Кеннеді, а Монро виконала традиційний текст пісні-привітання «Happy Birthday» напрочуд чуттєво та навіть інтимно.

Саме після цього виступу у ЗМІ почали ширитися чутки про те, що у діви та президента палкий роман. Дуже жіночним та спокусливим був й образ Монро: її неймовірно сексуальну сукню створив Jean-Louis Berthaulto.

У відвертого образу захоплива історія: як запевняли свідки, білявка звернулася до модельєра з чітко сформульованим замовленням — зробити «найефектнішу сукню, якої ще ніколи й ні в кого не було». Саме так і вийшло. Кім Кардаш’ян як найзірковіша фанатка одягала її на Met Gala, тож не здивуємося, що саме вона придбала коштовний квиток у приватну колекцію.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: