Інстаграмні бої без правил: чому Кан’є Вест і Кім Кардаш’ян сваряться в мережі?
Екскохана не збирається мовчати.

Кан’є Вест і Кім Кардаш’ян стали головними ньюзмейкерами вихідних. Здається, місіс Вест заблокувала колишнього і змінила номери, тому наболілі питання він вирішує публічно в довгих постах. Хай там як, Кім досі сподівається на розсудливість свого екса.

Усе розпочалося з публікації мільярдера про акаунт 8-річної доньки Норт у TikTok. Батько категорично проти присутності дівчинки в цій мережі, мовляв, вона занадто маленька, бо й за правилами засновників платформи, які Вест, до речі, опублікував, акаунт там варто створювати щонайменше у 13.

До слова, Кім зреагувала і вирішила відповісти публічно. Вона запевнила, що розбірки в мережі заподіють більший негатив родині, зокрема і для Норт, ніж веселі відео у TikTok. Екскохана також звинуватила Кан’є, що той весь час усе контролює та маніпулює.

«Постійні напади на мене в інтерв’ю та в соціальних мережах насправді є більш шкідливими за будь-який TikTok. Я роблю все можливе, щоб захистити нашу доньку, проте дозволяю їй показувати свою творчість під наглядом дорослих, бо це приносить їй щастя.

Розлучення є досить важким етапом для наших дітей, а одержимість Кан’є контролювати та маніпулювати лише завдає всім болю.

Від початку я не хотіла нічого, крім здорових стосунків спільного батьківства, бо це найкраще для наших дітей, тому мені сумно, що Кан’є продовжує робити це неможливим на кожному кроці. Я хотіла би вирішувати всі питання щодо наших дітей приватно».

Сподіваюся, що ми зуміємо вирішити питання мирним шляхом!

Відповідь була миттєвою: Вест згадав день народження доньки Чикаго, на який його спочатку не запросили, а коли він влаштував публічні розбірки в Instagram — попрохали здати тест на наркотики. І тільки після результату розкрили локацію івенту.

Веста турбує й те, що Кім не дозволяє дітям проводити час разом за межами Лос-Анджелесу, скажімо, полетіти до Чикаго на баскетбольний матч є проблемою. Вона також звинувачує колишнього у фізичному насильстві.

Уся це підсилюється скріншотами приватних чатів Веста, де спільні друзі висловлюють йому підтримку, але не стають на бік горе-батька публічно. Згодом Кан’є видалив усі пости. Незабаром старт сімейного реаліті Кардаш’янів і, здається, саме там будуть відповіді на гострі питання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: