Як Кайлі Дженнер і Кім Кардаш’ян святкували день народження доньок
Вечірка ледь не перетворилася на великий скандал.

Кім Кардаш’ян і Кайлі Дженнер влаштували подвійне свято для своїх доньок Чикаго та Стормі. Понад 100 гостей, два великих торти і море атракціонів — ідеально, чи не так? Утім, вечірка в рожевих відтінках ледь не закінчилася великою сваркою: не запросили Кан’є Веста. Той не став мовчати.

Шанувальники сім’ї вмить розділилися на два табори: одні розуміють Кім і її бажання не зустрічатися з колишнім, який б’є фанатів і бажає розібратися з її новим хлопцем, інші ж, навпаки, захищають Кан’є.

Сам репер зреагував миттєво: він записав емоційне відео в Instagram, наголосив, що обожнює доньку і неймовірно засмучений такими подіями. Кан’є заявив, що не має бажання брати участь у «цих іграх».

Вест все ж таки потрапив на свято, грався з Чікаго, але перебував на відстані від Кім і спілкувався лишень із Кріс Дженнер, яку колись називав «прихильницею білої раси» та «Кріс Чен Ином» за характер та впливовий дух.

До речі, на вечірці також був присутній іншій зірковий татусь — Тревіс Скотт, який після скандального виступу наразі уникає публічності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: