Історія кохання Йоко Оно і Джона Леннона в 20 світлинах
Відомій художниці та вдові музиканта сьогодні виповнюється 88 років.


Історія кохання цієї пари бере свій початок у 1966 році, коли вже відомий на той час музикант познайомився з початківецею-авангардисткою на її виставці в художній галереї «Індіка» в Лондоні.

Уже за три роки, 20 березня 1969 року, в Гібралтарі було зареєстровано шлюб закоханих, а Джон, вважаючи, що у них з дружиною одна душа в двох тілах — Джон-і-Йоко — змінив своє друге ім’я Вінстон на Оно і став Джон Оно Леннон.

1969

Музикант жив ідеями Йоко, її справами, творчістю, а свої шедеври присвячував їй. Він у співавторстві з Полом Маккартні записав The Ballad of John and Yoko, а опісля представив свій перший альбом з коханою.

На обкладинці платівки Unfinished Music No.1: Two Virgins розмістили скандальну світлину повністю оголених закоханих, які на той час уже створили групу Plastic Ono Band.

Але подружжя запам’яталося не лише спільними платівками чи роботами в кіно, а й політичними акціями, обрізанням волосся заради благочинності й численними «постільними інтерв’ю» із закликами покласти край агресії у В’єтнамі.

На шану музи відомого музиканта, якій сьогодні виповнюється 88 років, JS згадує історію їхнього кохання. Той випадок, коли архівні знімки розкажуть більше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: