Каменських і Потап, Дорофєєва і Дантес: вихідні джетсетерів
Пляжі Балі та Мальдів, схили Куршевеля та Санкт-Моріца — зимові канікули героїв JS тривають.

Відпочинок Насті Каменських та Потапа в Мексиці триває: щасливих світлин дедалі більше, а купальники Насті дедалі яскравіші. Також в Канкуні наразі відпочиває з дітьми продюсерка Ірина Горова, колишня дружина Потапа, тож музикант залюбки проводить час із сином Андрієм.

Настя Каменських

Потап із сином Андрієм

Ірина Горова з дочкою Наталею

Нарешті у відпустку вирушили Надя Дорофєєва та Володимр Дантес. Зіркове подружжя обрало Домінікану. До речі, саме там зараз з родиною відпочиває найкраща подруга та бізнес-партнерка Наді Лера Бородіна. Дівчата вже не вперше вирушають у відпустку разом, усією великою компанією.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

Лера Бородіна з дочками

Екзотичними образами із зимових канікул радувала фоловерів Маша Єфросиніна. Цікаво, що навіть під час відпочинку телеведуча не розслабляється й ходить до спортзали.

Родина Дмитра Монатіка у повному складі вже кілька днів відпочиває на Мальдівах. Вчора вони відсвяткували 3-річчя молодшого сина Платона. Останнім часом артист як ніколи часто показує свою сім’ю, на радість фоловерам.

Також триває райський відпочинок Каті Осадчої та Юрія Горбунова на Сейшелах. Пара досліджує острів, милується пейзажами та робить чисельні світлини на згадку.

Алан Бадоєв на місяць відбув на Балі, де зустрів свій 39-ий день народження. За щорічною традицією режисер святкує лише в колі найближчих друзів, а потім місяць відпочиває та перезавантажується напередодні нового творчого року.

Також на Балі разом із дітьми відпочиває співачка Слава Камінська, де демонструє гарну фізичну форму.

Санта Дімопулос з родиною вирушила до Дубаю, але цього разу, замість селфі та спокусливих світлин в купальнику, – прогулянки узбережжям із сином та маленькою дочкою.

Ідеальними світлинами на тлі краєвидів Сен-Барту зігрівала на вихідних модель Алла Костромічова.

Після новорічного Буковелю Володимир Остапчук вирушив підкоряти схили Куршевеля. Телеведучий поділився спостереженнями, що Буковель багато в чому змінився на краще, а ось «пафосу та понтів» все ж таки менше на французькому курорті, хоча він і в кілька разів дорожчий.

Власниця компанії Asthik Ася Мхітарян разом із засновником бренда Ienki Ienki Дмитром Євенком ковзали схилами Санкт-Моріца.

А родина акторки Олени Лавренюк обрала для лижного спорту італійський Брей-Червінія.

Тим часом футболіст Андрій Воронін разом з родиною відвідав шоу Totem знаменитого Cirque du Soleil.

Дизайнерка Олена Бурба відпустку проводить із дітьми. Разом вони вирушили у морський круїз.

Дизайнерка Віта Кін цей вікенд почала на філіппінських пляжах та вже за день перемістилася до В’єтнаму.

Стилістка Ольга Слонь та байєр київського концептстору The Icon Паша Печенюк разом відвідали знамениту виставку чоловічої моди Pitti Uomo у Флоренції.

Засновник агенції Fedoriv Андрій Федорів із дружиною Ярославою Гресь досліджували руїни міста майя, що розташовані неподалік від Тулума у Мексиці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: