Кан’є Вест про участь у президентських перегонах, Forbes та кросівки з водоростей
А також про зміну ім'я та провальне співробітництво з LVMH.
Т

акий собі «християнський геній-мільярдер» Кан’є Вест на п’ятому щорічному форумі інновацій Fast Company в Нью-Йорку дещо здивував присутніх. Разом із головним дизайнером компанії Yeezy Стівеном Смітом він не лише виступив на панельній дискусії, але й представив нові кросівки, які частково зроблені з екологічного волокна водоростей. Також Кан’є поділився планами щодо президентських перегонів у 2024 році, розповів про невдалу колаборацію LVMH-Yeezy та свій провал з благочинним YEEZY-житлом.

Каньє Вест

Кім Кардаш’ян

Про президентські перегони

«Коли я буду балотуватися на пост президента в 2024 році, — почав Вест, але його перервав вибух сміху в залі, — Я пообіцяю створити багато робочих місць, бо це найважливіше», — заявив 42-річний підприємець, який вже має певні здобутки. Так, Кан’є наразі активно планує запустити виробництво кросівок в США, тож переміщує штаб-квартиру бренда до міста Коді, де вже купив 4 000 акрів землі за 14 мільйонів доларів.

Стів Сміт та Каньє Вест

«Ми збираємося займатися сільським господарством і протягом наступних двох років плануємо повернути виробництво кросівок до Америки й вдосконалити еко-ініціативи», — запевнив Каньє. «Екологічні здобутки міцно перетинаються з тим, що ми робимо щодня», — додав Сміт, — Це майбутнє Yeezy».

Про Мартіна Лютера Кінга та Forbes

«Мартіна Лютера Кінга не вбили, тому що у нього була мрія; у нього було щось ще, про що він хотів розповісти. Він говорив про розширення прав і можливостей темношкірих, розширення економічних можливостей, — заявив Вест та пояснив, до чого він веде. — Коли я знімався для Forbes, я показував їм власний дохід у 890 мільйонів доларів, але вони офіційно й досі не визнають мене «мільярдером». Коли люди говорять, що нерозумно називати себе мільярдером, бо це зухвало чи ще щось, я відповідаю, що можу юридично поміняти своє ім’я на «Християнського генія, мільярдера Кан’є Веста», поки вони не зрозуміють це».

Про знесення YEEZY-будинків

Нагадаємо, Вест побудував в Калабасасі житлові будинки з куполами, які, як повідомлялося, мали б стати оселею для малозабезпечених, але за рішенням місцевих органів їх потрібно зруйнувати. «Один із куполів був на 10 футів вищим, але ми просто тестували його і все одно збиралися знести», — виправдовується Вест, висловивши розчарування, що місцеві чиновники звернулися до ЗМІ, перш ніж зустрітися безпосередньо з ним.

Про розірвану угоду з LVMH

Говорячи про давню дружбу з Вірджілом Абло, який був призначений креативним директором чоловічої лінії Louis Vuitton в минулому році і став першим афроамериканцем на цій посаді за 164-річну історію Дому, Вест заявив, що гучне призначення друга стало ударом для нього, адже його власна угода з LVMH декількома роками раніше провалилася. Як заявив репер, у 2016 році Бернар Арно сказав, що збирається «підтримати його». А потім Вест отримав дзвінок від сина Арно Олександра, який повідомив йому, що вони розірвали угоду.

«Бернар Арно міг вибрати будь-якого. Коли я сів на цей рейс (на дебютне шоу Вірджіла в Парижі в червні 2018 року — прим. ред.), я знав, що повинен був там. Якщо я не піду і не підтримаю Вірджіла, хто я тоді? Ніхто не знав, що угода була розірвана. Ніхто не здогадувався, що це було початком мого звернення до лікарів».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: