Karl for Ever: подробиці особливого перфоманса на честь Карла Лагерфельда
В межах Paris Fashion Week Men's.
G

rand Palais — улюблена локація Карла в Парижі для його видатних fashion-шоу, в червні стане особливим місцем вшанування його досягнень в світі моди. Під час Paris Fashion Week Men’s, в ніч з 20 на 21 червня, близько 2500 щасливчиків візьмуть участь в особливому дійстві на честь дизайнера. Серед них друзі та колеги Лагерфельда.

Кеті Перрі, Карл Лагерфельд, Кара Делевінь та Клаудія Шиффер

Ніч Karl for Ever, безсумнівно, буде емоційною, але святковою, оскільки включатиме відеоматеріали про Карла і його співробітників, процес його кропіткої роботи, а також архівні відео з відпочинку. Серед запланованого, зокрема, танцювальні, музичні і театральні вистави за мотивами творів, якими дорожив майстер.

1979

Як зауважують організатори, меморіальний перфоманс від Домів Chanel та Fendi стане незабутнім. «Я хотів створити щось несподіване та наповнене життям», — розповів режисер Роберт Карсен, який відповідає за організацію цього заходу. «Він [Карл] якось сказав: «Похорон? Я краще помру». Тож сумно вам не буде точно».

Президент відділу моди Chanel Бруно Павловський додав, що меморіал буде присвячений  виключно Карлу: «Ким він був, що любив та що давало йому енергію творити».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: