Катя Осадча, Алла Костромічова та Олександра Кучеренко: вихідні джетсетерів
Суцільний відпочинок!
Ц

ієї неділі Віталій Кличко відсвяткував 49-річчя. Серед перших іменинника привітав старший син Єгор, зазначивши, що збирається у мери міста! Так це, чи ні — покаже час. А поки милуємося світлиною батька та сина. Схожі, чи не так?

Після грандіозного святкування 15-річчя програми «Світське життя», що відбулося напередодні, Катерина Осадча відправилася відпочити до Львова, де зупинилася в одному із найкрасивіших готелів у передмісті.

Тим часом Настя Каменських із Потапом приймали сонячні ванни на задньому дворі власного заміського будинку. Приєднався до подружжя і домашній улюбленець, песик на ім’я Мімі.

Анна Різатдінова демонструє бездоганні форми, відпочиваючи біля басейну на одному зі столичних пляжів.

Алла Костромічова поміркувала про чесність у відносинах між близькими людьми, а також із самим собою. «Ви часто говорите друзям чесно те, що думаєте, чи я така одна, тому у мене мало друзів?» — поділилася  модель.

Іван Фролов нарешті дістався до Одеси, яку цього року облюбували чи не всі світські герої. Не обійшлося й без прогулянки морем!

Під одеським сонцем засмагала і Олімпія Вайтмусташ.

Аліна Алієва тим часом відпочиває в Туреччині, де насолоджується краєвидами Егейського моря.

Tayanna разом із Єлизаветою Скічко-Юрушевою відпочивали на улюбленій столичній локації цього літа — у комплексі Cuba Camp, що на Трухановому острові.

Андрій Оністрат разом із дружиною Валентиною Хамайко та дітьми провели незабутній тиждень на заході України, а фінальний день їхніх канікул припав на Львів.

Олександра Кучеренко разом із чоловіком Дмитром Комаровим напередодні також відпочивали на Західній Україні. Повернувшись до Києва, дівчина надала перевагу плаванню у закритому басейні. Чому б і ні? Чудова можливість вдосталь попірнати наодинці!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: