Шлях додому: Кім Кардаш’ян приїхала до Вірменії
Виступ на конгресі WCIT, робочі питання та таїнство хрещення дітей.
П

ро свій намір знов відвідати історичну батьківщину Кім заздалегідь сповістила в Instagram. «Ми їдемо до Вірменії», — написала вона та додала спільне фото зі старшою сестрою Кортні. До Єревана сестри прибули з дітьми, і, як з’ясували ЗМІ, не просто так. Окрім відвідин 23-го Всесвітнього конгресу з інформаційних технологій (WCIT 2019), Кім у Вірменії хрестила дітей: 4-річного Сейнта, однорічну Чикаго та 4-місячного Псалма.

Таїнство відбулося в Ечміадзінському монастирі, головному монастирі Вірменської апостольської церкви. Молодшого сина Псалма охрестили ім’ям Вартан, Чикаго — Ашхен, а Сейнта — Григор. Старша донька Кім Норт вже пройшла церемонію хрещення в Єрусалимі в 2015 році. «Три години ночі у Вірменії! Від хвилювання я не можу спати. Радa бути тут і побачити всіх вас!» — поділилася емоціями Кім.

Зокрема шанувальники Кім очікують на її виступ з лекцією на тему «Вплив сучасних технологій на ЗМІ, журналістику і мистецтво» в межах пленарного засідання «Ринок ідей». До того ж, як повідомила Кім у своєму Twitter, вона планує дослідити вірменський білизняний ринок та декілька фабрик, тож не виключено, що серед її планів переговори про можливість виробництва у Вірменії авторської лінійки корекційної нижньої білизни, яку наразі виготовляють у Туреччині. Конгрес WCIT триватиме в Єревані до 10 жовтня включно.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: