Королівський секс-скандал: тези «провального» інтерв’ю принца Ендрю
Жодних коментарів від Єлизавети ІІ — королева зберігає мовчання.

2019 рік став ледь чи не найскандальнішим для британської монархії. Розпочалося все ще у 2018-му, коли Меган Маркл у своїх коротких офіційних заявах пояснювала складні стосунки із рідним батьком та причини його відсутності на королівському весіллі. Наразі ж герцоги Сассекські подали судовий позов проти британських таблоїдів, чим, як запевняють інсайдери, засмутили королеву.

Єлизавета II та принц Ендрю, 2019

Не сподобалося Єлизаветі ІІ й скандальне інтерв’ю її сина, принца Ендрю, в якому він розповів про події минулого, коли ще дружив зі одіозним мільярдером Джеффрі Епштейном. Нагадаємо, Джеффрі звинуватили у педофілії та продажу малолітніх в сексуальне рабство, а 10 серпня цього року його знайшли повішеним в камері. До речі, Епштейн приватно відвідував Сандрінгем та Букінгемський палац, а серед його колишніх друзів — Білл Клінтон, Дональд та Меланія Трампи, Джефф Безос та багато інших впливових людей.

Дональд Трамп, Меланія Трамп та Джеффрі Епштейн

Інтерв’ю в епоху #MeToo мало ефект вибуху бомби! У ексклюзивній розмові з журналістикою BBC Newsnight принц вперше пояснив, що саме його пов’язувало з Епштейном та дав дуже щирі відповіді. Він також зауважив, як йому прикро, що підвів родину цими відносинами, але його непереконливі пояснення, на жаль, викликали ще більше запитань.

Інтерв’ю вже встигли назвати провальним, а намагання принца захистити себе — «жалюгідними спробами» врятувати власну репутацію. Про жертв Джеффрі не сказав ані слова. «Найважливіша сторона всього цього — жертви, і про них було дуже мало сказано в інтерв’ю, їх просто проігнорували», — прокоментували інтерв’ю адвокати позивачів.

Принц Ендрю та 17-річна Вірджинія

Спростував принц і висунуті звинувачення 35-річної Вірджинії Робертс, яка стверджує, що Епштейн примусив її вступити у сексуальні відносини з Ендрю. «Я не пригадую взагалі, щоб був знайомий з цією леді. Я не знаю її», — сказав він. На питання, чи може він у суді під присягою підтвердити це, принц відповів, що має «проконсультуватися з адвокатами».

Принц Ендрю та Джеффрі Епштейн, 2010

Принц зазначив, що будь-які сексуальні відносини під примусом є неможливими, тим паче з дівчиною, яка не досягла повноліття. Спільне фото з Вірджинією, датоване 2001роком, він назвав підробкою, а того дня (коли, за словами  Вірджинії, в них був інтимний зв’язок) він, мовляв, був у піцерії Pizza Express разом із принцесою Беатріс. «Не думаю, що це якось стосується королеви. Це стосується мене. Але я, як і більшість людей, не знаю, що вона вважає з цього приводу». Дійсно,  Єлизавета II й досі цю ситуацію не прокоментувала.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: