З нього досить: принц Гаррі подає позов проти Daily Mail
«Я втратив свою матір, а тепер бачу, як моя дружина стає жертвою ЗМІ».
Т

ур герцогів Південною Африкою добігає кінця, однак, окрім новин про заплановані зустрічі пари, наразі всі обговорюють позов Меган Маркл та принца Гаррі проти Associated Newspapers (видавець Daily Mail).

Моя дружина стала однією із жертв британської преси!

Принц Гаррі зазначив, що разом із дружиною вірить у свободу ЗМІ та своєчасне об’єктивне та правдиве висвітлення інформації: «Ми розглядаємо це як наріжний камінь демократії, і в нинішньому стані світу — на всіх рівнях — ми ніколи раніше не потребували відповідальних ЗМІ, як зараз!».

Герцог також пояснив, чому він подає позов та одразу ж звинуватив «британську бульварну пресу» в тому, що вона веде «безжальну кампанію» проти його дружини, що перегукується з історією його матері, принцеси Діани. «На жаль, моя дружина стала однією із жертв британської преси, яка веде тривалі кампанії проти людей, не замислюючись про наслідки. Мушу визнати, ця кампанія посилилася за останній рік, особливо під час вагітності дружини. Я не можу описати, наскільки це було боляче», — заявив герцог Сассекський, додаючи, що більше не буде «мовчазним свідком її страждання».

«Я бачив, що відбувається, коли когось, кого я люблю, страждає від такого, — поділився принц Гаррі. — Я втратив свою матір і тепер я бачу, як моя дружина стає жертвою ЗМІ». У позові, поданому до Верховного суду Великобританії, стверджується, що таблоїд Associated Newspapers діяв незаконно в лютому цього року, коли опублікував приватний лист Меган Маркл до батька.

«Дякую громадськості за постійну підтримку. Це надзвичайно цінується», — заявив принц Гаррі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: