Кріса Нота звинувачують у зґвалтуваннях: перший коментар актора
Прем’єра 3-го епізоду And Just Like That виявилася надто гучною.

На тлі палких обговорень прем’єри продовження «Сексу у великому місті» (до речі, вже доступна 3 серія) Кріса Нота звинуватили у зґвалтуваннях. Постраждалі — Лілі та Зої — пригадали історії 17-річної і 6-річної давнини — усього два епізоди.

Як розповіла перша дівчина виданню The Hollywood Reporter, у 2004-му актор буцімто зґвалтував її у своїй квартирі. Тоді були домагання, алкогольне сп’яніння під примусом і врешті-решт насильство. Зоя, якій на той момент виповнилося 22, навіть звернулася до клініки, але там не уточнила, хто саме здійснив напад.

«Він проходив біля мого столу і почав фліртувати зі мною, — каже вона. — Уже потім якимось чином дістав мій номер із довідника і залишав повідомлення на моєму робочому телефоні. Мій бос сказав тоді мені: «Містер Біґ залишив повідомлення на твоїй голосовій пошті». Це був пік «Сексу у великому місті». Він був для нас як бог.

Коли все закінчилося, я зрозуміла, що на моїй сорочці кров. Я поїхала до друга і відразу ж кинулася до ванної кімнати, де спробувала вичистити кров. Друзі хотіли знати, що трапилося. У відповідь я лишень повторювла, що просто хочу додому».

Лілі — друга жертва — зустріла Нота у нічному клубі Нью-Йорка в 2015-му, коли їй було 25, актору — 60. За її словами, він запросив її на вечерю, а після ганебного зв’язку вона розповіла усе подрузі, проте також відмовилася сповістити у поліцію. «Коли він запросив мене на побачення, — розповідає Лілі, — я подумала: «Це ж божевілля: Містер Біґ запрошує мене на вечерю». Особливо, що він попросив зустрітися у ресторан Il Cantinori, який, був непересічною локацією для фанів «Сексу у великому місті» — саме там Керрі Бредшов святкувала 35-й день народження.

Я й не думала, що він спробує зґвалтувати мене. Я гадала, що ми розпиватимемо віскі — у нього велика колекція — і вести бесіду про його акторську кар’єру. Тоді, у його квартирі у Ґрінвіч-Віллідж, усі мої мрії щодо цієї зірки, яку я любила роками, зникли».

До слова, Лілі також зуміла зберегти листування з актором, яке показала виданню. Заради конфіденційності редакція дозволила обом жінкам використовувати псевдоніми.

Актор прокоментував заяви і запевнив, що це наклепи, а усі ці історії — сумнівні і ніщо інше, як цілковита брехня: «“Ні” завжди означає “ні” — це межа, яку я не перетинав. Зустрічі відбувалися за згодою. Важко не поставити під сумнів час оприлюднення цих історій. Я точно не знаю, чому вони зараз з’являються, але я знаю, що не нападав на цих жінок».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: