«Купила попкорн і чекаю, за що нам прилетить»: Ірена Карпа про кліп на скандальний трек «Баби круті чуваки»
Такі різні й однаково круті жінки та їхні трушні історії.

Однойменний трек гурту QARPA, опублікований до 8 березня, викликав неднозначну реакцію як поборників традиційних цінностей, так і рад-фем спільнот. А тепер, завдяки яскравій роботі паризької режисерки Діани Рудиченко, гурт вирішив підлити олії у вогонь.

«Купила попкорн і чекаю, за що нам прилетить цього разу. А взагалі ідея кліпу пряма і щира: зібрати портрети дуже різних жінок. Від перукарки Фатіми з Сан Дені до скандинавської байкерки Уві. Я не знаю, як Діані це вдалося – вмовити співати український текст дівчат, що працюють на очисних машинах у Бретані. Як вона змусила танцювати серйозну генну інженерку просто в лабораторії.

І моя улюблена – це, звісно, тьотя Валя на базарі в м’ясному ряду, яка в прямому сенсі «рубає з плеча».

У кліпі є культуристка, манекенниця, дослідниця. Це не просто музичне відео – це цілий документальний фільм про справжні жіночі історії, що лишилися за кадром, але читаються в очах і мові тіла. Дивовижно, як швидко жінки із дуже різних культур схоплювали головну ідею і чітко потрапляли в далеко не найпростішу фонетично фразу українською: «баби круті чуваки», — коментує нову відеороботу Ірена Карпа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: