Late Love: донька Юрія Нікітіна Nora Polinnia анонсує музичну трилогію
Музичні спогади про улюблений Київ та кохання, якому не судилося мати геппіенд.

Nora Polinnia, донька продюсера Юрія Нікітіна та співачки Ольги Горбачової, продовжує справу батьків та робить власні музичні стейтменти. Нещодавно дівчина презентувала трек Gotham, де розповіла про жахливі російські злочини в її рідній Україні. А сьогодні презентує зовсім інший за настроєм сингл Late Love та mood-відео до нього. Поліна ділиться одкровеннями про нерозділене кохання з її довоєнного життя, а також спогадами про улюблений Київ.

«Late Love — особиста, інтимна історія. Тут я пірнаю у спогади та звертаюся до всіх, хто пережив нерозділене кохання. А також ностальгую за улюбленим Києвом, його атмосферними вуличками та відчуттями, коли слово «тиша» мало для нас виключно буквальний сенс», — ділиться артистка.

Наразі Поліна вчиться в Нью-Йорку, але душею вона незмінно в Україні. Ба більше, в юної співачки є важлива місія — комунікувати зі світом музичною мовою та знайомити його з українською душею. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в неї з’явилося чимало музичного матеріалу, різного за сенсами, настроями та жанрами.

Минув майже рік — і Nora Polinnia вирішила резюмувати свою роботу і випустити відразу три мініальбоми (ЕP), розділивши їх на глави: Past Chronicles, Present Chronicles та Future Chronicles. Late Love — перший сингл із ЕР «Past Chronicles». Ця трилогія — своєрідна еволюція почуттів співачки, яка сумує за минулим, страждає в сьогоденні та передчуває світле майбутнє. І водночас щиро вірить у перемогу України, прославляє її культуру та підтримує дух українців у різних куточках світу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: