LFW: Белла Хадід серед гостей онлайн-шоу Burberry SS’21 в казковому лісі
Віртуальність і таємничість!
О

нлайн-формат — наразі вимушена реальність для fashion-індустрії. London Fashion Week, який вчора стартував у Лондоні, доводить, що модні зустрічі в онлайні варті уваги. Особливо, коли серед гостей у вітуальному front row Розалія та Белла Хадід! 

За півгодини до початку діджитал-шоу Burberry на платформі  Twitch креативний директор бренда Ріккардо Тіші запропонував гостям поспілкувалися, а серед тем — вплив карантину на індустрію та зміна модних орієнтирів.

Розалія, Еріка Баду, Стів Лейсі та Белла Хадід

Згодом розмова була перервана звуками щебетання птахів і шелестінням листя на деревах. «Ми завжди були прив’язані до природи, — йдеться в примітках до шоу. — Сьогодні ми святкуємо безумовний зв’язок між землею та морем, між навколишнім середовищем і людством».

Що ж до колекції, то відмінні риси естетики Burberry — крій, класичні лінії, принти та тканини — органічно поєднуються із сучасною ДНК: монохромна шкіра й відсилання до вуличного одягу. Можна побачити спортивні худі та джоггери.

Цікаво, що під час шоу відчувалася певна напруга, а у повітрі вирували питання: яке місце людські творіння займають у світі природи? Яке місце посідає luxury-мода в такий нестабільний час?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: