LFW: лісова фантазія на шоу Erdem SS’21
Дизайнер надихався любовним романом «Шанувальник Везувію»!
К

реативний директор бренда Erdem та його засновник Ердем Мораліоглу в межах Тижня моди в Лондоні представил не лише шоу, але й фільм. 

Робота натхненна історичним любовним романом «Шанувальник Везувію» Сьюзен Зонтаг, який дизайнер перечитував під час самоізоляції. Як і шоу Burberry, цей показ проходив у лісі Еппінг-Форест, неподалік від Лондона. Казкова локація!

У примітках до показу Ердем пояснив, що книжкова історія кохання розгортається на тлі димлячого вулкану Везувій у Неаполі, і у цьому сюжеті є певна схожість із сучасними реаліями. 

«Коли гуркоче вулкан і по континенту котиться революція, всі розуміють, що майбутнє буде відрізнятися від минулого. Це момент прірви в часі, з яким ми стикаємося сьогодні».

«Історія пронизана вибухонебезпечними подіями, які викликають зміни. Хоча наше майбутнє залишається невизначеним, розраду можна знайти у чистій життєвій силі людства».

У колекції представлені ледь чи не всі знакові риси Erdem: ніжні квіткові візерунки, скромні силуети, елегантні деталі, високі коміри, пишні рукава, банти та високі підбори. 

Серед кольорів превалюють блідо-жовтий, оливковий, пудровий рожевий та вишневий на тлі чіткого білого, чорного і темно-синього.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: