Locals: бренд One2Three Jewelry представив нову колекцію прикрас
Натуральні камені та перероблене золото — зразковий підхід до виробництва в контексті екологічного тренду.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція прикрас One2Three Jewelry SS`20

 

Ювелірний бізнес, якому вже понад 12 років, у 2019-му перетворився на бренд One2Three Jewelry, що виготовляє дорогоцінні прикраси із унікальних каменів, добутих у коштовних шахтах Шрі-Ланки, Бірми і Таїланду. Головна ідея бренда полягає в тому, аби запропонувати золоті прикраси з якісним дорогоцінним камінням за максимально доступними цінами.

Тим паче, стилістика dainty jewelry, якою керується бренд, дозволяє створювати популярні наразі витончені мінімалістичні прикраси. Етичний підхід до видобутку каміння, виключно натуральна сировина та акцент на перероблене золото — основні принципи One2Three Jewelry, що абсолютно відповідають сучасній тенденції до еко-споживання.

Колекція прикрас весна-літо 2020 — це коштовності поза часом, адже бренд, насамперед, турбується про якість каменів, а не гониться за трендами. Жодних акцентів на гостромодні сережки і каблучки — лише те, що залишатиметься актуальним через п’ять і десять років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: