«Свідомі» діаманти: dainty jewelry як екологічний тренд
Мода на витончені прикраси поза часом, зумовлена глобальним курсом на сталий розвиток та відповідальне споживання.

Мода на свідоме споживання та сталий розвиток дедалі щільніше вписується в наше життя. У Ralph Lauren, Anthropologie, Asos, Calvin Klein, Jimmy Choo, Michael Kors та GAP уже відмовилися від використання ангори, ще раніше із колекцій брендів виключили натуральне хутро. 

А керівництво Chanel оголосило про те, що їхні фахівці більше не будуть використовувати в колекціях шкіру екзотичних тварин  крокодилів, ящірок, змій і скатів. «Майбутнє високоякісних продуктів за тими ноу-хау, які можна створити в наших ательє»— поділився Бруно Павловскі, президент Chanel.

Годинникарі також намагаються не відставати від корисного в усіх сенсах тренда. Так, наприклад, Panerai представили нову модель Submersible Mike Horn Edition, створену разом із мандрівником та захисником природи Майклом Хорном. Корпус годинника  Eco-Titanium, а ремінці зроблені із переробленого пластику. Для виробництва однієї моделі Submersible Mike Horn Edition використано три пластикові пляшки, виловлені з океану.

Для ювелірних домів свідоме споживання прописане на генетичному рівні.

Йдеться не лише про правильне видобування діамантів та «етичне» золото, якими багато хто перейнявся тільки останнім часом. Справа ще й у тому, що коли вам набридає одяг, ви просто відносите його до сміттєвого контейнера. 

Водночас лише незначна кількість свідомих споживачів віддає свої речі на благодійність, аби одяг чи взуття прожили ще одне життя.

А з ювелірними виробами в цьому сенсі все простіше та екологічніше

Якщо прикраса перестала вас радувати, ви просто вирушаєте до ювеліра та робите із неї нове намисто, сережки чи каблучку.

У багатьох ювелірних брендів є повноцінна практика використання переробленого золота. Наприклад, прикраси Brilliant Earth та One2Three Jewelry практично повністю виготовлюють із такого золота, а про цю особливість завжди зауважують з особливою гордістю. Все це задля того, щоб використовувати якомога менше ресурсів Землі та не завдавати шкоди довкіллю. До речі, дедалі більше клієнтів ювелірних домів зацікавлені в такій можливості. 

Й частіше перероблене золото в активі бренда позитивно позначається на рішенні про покупку.

каблучка Brilliant Earth

Але повернімося до модних ювелірних прикрас і тому, як саме вони допомагають природі. Останнім часом дедалі більше модниць вибирають dainty jewelry. Це поняття включає в себе найвишуканіші й дуже ніжні прикраси.

'Вони можуть бути жіночними або кумедними, також їх ще називають прикрасами, які шепочуть, — за їхню делікатність і ненав'язливість.

Крихітні і майже непомітні, вони в одну мить здатні перетворити найпростіший образ на ефектний і модний. Чудовим прикладом моди на такі нові прикраси можна назвати відеоролик одного PR-агентства, у якому дівчина упаковує пресбокс косметичного бренда. Вона одягнена в просту сукню кольору кориці, а на її пальцях поблискує безліч тонких золотих каблучок.

Тенденція щодня носити прикраси із золота з дорогоцінним камінням відмінно вписується в розуміння сучасної моди. Також dainty jewelry прекрасно відповідають запиту на екологічність та сталий розвиток. Якщо вам набрид кулон із пластика або недорогого сплаву, вас навряд чи засмутить, якщо він опиниться в смітнику. Але таке ніколи не станеться з тоненькою обручкою із діамантом або сапфіром.

Dainty jewelry коштують не так дорого, як масивні ювелірні прикраси, і їх можна носити з раннього ранку, не побоюючись виглядати занадто ошатною.

Окрім того, витончені каблучки, сережки та кулони виглядають дуже instagrammable. Суцільна користь і для планети, і для зовнішнього вигляду!

Автор: Анастасія Яворська

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: