«Людині стільки років, на скільки вона почувається»: Єлизавета II відмовилися від звання «Старенької року»
За версією британського гумористичного видання The Oldie.

Щороку британське гумористичне видання для літніх людей The Oldie присвоює звання «Старенька року». Обрати королеву головною номінанткою і вручити їй нагороду у 2021-му вигадав куратор проєкту письменник Джайлс Брендрет.

Ще в липні він звернувся до монархині із листом, у якому запитав, чи не погодиться вона отримати це звання. Безумовно, Джайлс також прагнув вшанувати 95-річчя Її величності та «платиновий ювілей» — 70-річчя з дня перебування Єлизавети ІІ на троні, який країна святкуватим наступного року.

Утім, чинна правителька відмовилися від такого жесту. Натомість надіслала відповідного листа з палацу, який у Балморалі. «Її Величність вірить, що людині стільки років, на скільки вона почувається. Тому королева вважає, що не відповідає критеріям, необхідним для цього звання, і сподівається, що ви знайдете більш гідного одержувача. З найкращими побажаннями», — зазначено у дописі.

Цікаво, що у 2011-му на шану 90-річчя, це почесне звання отримав (тепер уже покійний) принц Філіп. Тоді він прийняв нагороду та з гумором відреагував на такий титул.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: