Підтримую лікарів
Magic Moment: весілля Потапа та Насті Каменських
Зворушлива церемонія з хештегом #bearanddiamond.
Б

агато полуниць, шампанського, білих квітів й неймовірна енергія щирого кохання. Саме зараз у заміському комплексі відбувається найочікуваніша весільна церемонія року — шлюб беруть Настя Каменських та Потап!

Про те, що закохані збираються зареєструвати стосунки, стало відомо сьогодні зранку. «Наше кохання — це константа», — зазначила в своєму Instagram наречена кілька годин тому. Однойменний кліп, який сьогодні вийшов на YouTube-каналі Потапа, присвячений вже законній дружині. «Я намагався вберегти її від зайвих очей, слів, постів. Я буваю дуже відвертим тільки з сокровенним для мене. Любов була, є і буде, — ділиться Олексій в ніжній пісні «Константа», яку присвятив Насті. — Я люблю тебе більше всіх на цьому світі, у нас будуть гарні милі діти, люблю тебе більше всіх в цьому всесвіті. Моє кохання — це константа, вона незмінна».

#bearanddiamond — головний хештег весілля, під яким в мережі зіркові гості публікують першій відео та фото молодого подружжя. Серед почесних гостей — Катя Осадча, Юрій Горбунов, Надя Дорофєєва, Володимир Дантес, режисер Леонід Колосовський, Дмитро Ступка, артисти MOZGI Enterteinment та інші. Усього свято відвідали близько 200 запрошених. Відомо також, що для церемонії наречена обрала весільне вбрання від Luxury Bridal Store «Novias».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: